PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Tak sobie pomyślałam. Może Ty wróci teraz do gry. Nie wiedziałam, po co znowu się pojawił,
przecież wysłanie go na wojnę było ewidentnie sposobem usunięcia tej postaci, bo aktor
przeszedł do innego serialu. Teraz jednak "The Lying Game" się skończyło, związek B+E się
wali, i w tym samym czasie okazuje się [SOILER], że Ty chce wrócić do Bay, a jej też na nim
zależy, mimo że jest zakochana w Emmecie... Po tym, co zrobił ten ostatni, kibicuję Ty'owi, w
sumie lubiłam tą postać i mogłoby być ciekawie, jakby się pojawił znowu.

ocenił(a) serial na 6
Morgana_filmweb

The Lying Game na 100 % dostanie zamówienie na 2 sezon wiec co się niby skończyło ?
Bardzo trudne dla aktora jest granie w 2 serialach na raz czasem fizycznie nie możliwe bo kreci się je w rożnych miejscach. Jest szansa ze aktor wystąpi gościnnie ale tylko i wyłącznie. Zdjęcia do obu seriali są kręcone w tym samym miej więcej czasie.

Bene

O, masz jakieś informacje na temat 2 sezonu TLG? Bo ja żadnej nie widziałam. Seriale był kręcone w podobnym czasie, już nie są. Sezon TLG się zakończył, a SaB nadal jest emitowany i kręcą jeszcze 10 odcinków Nie widziałam żadnych wiadomości, by Blair Redford grał obecnie w czymkolwiek, jeśli Ty masz jakieś, to bądź tak miła i się podziel. :)

ocenił(a) serial na 6
Morgana_filmweb

oficjalnego ogłoszenie nie było ale specjaliści na 100 % twierdza ze abc go przedłuży

I’ve learned that ABC Family is finalizing a deal for a second-season renewal of drama The Lying Game. After a shaky start last summer, the show, based on Alloy’s series books, clinched a 12-episode order in September. In Season 1A, Lying Game has done Ok, ranking as the No. 3 scripted cable series in January behind ABC Family hits Pretty Little Liars and Switched At Birth. As a sign of the pending renewal, actors from the Warner Horizon/Alloy-produced Lying Game have been invited to ABC Family’s upfront event in New York on Monday.

kręcą przynajmniej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem , nie orientuję jak teraz wygląda praca na planie bo serial będzie miał teraz wiosenna przerwę wiec albo nakręcili trochę na zapas i zrobili przerwę albo kręcą ciągle to znaczy ze sa przy 24 coś może kolo tego odcinka .
po oficjalnej informacji pewnie aktorzy w miesiąc wrócą na plan, niestety tak wygląda praca przy serialu , dlatego nie wszystkim aktorom to odpowiada bo to jak chodzenie do normalnej pracy wstajesz codziennie rano i stawisz się na planie i siedzisz do 15-16 , to są tylko ludzie i oni tez muszę trochę odpocząć , wiec pomimo mojej sympatii dla tego pana to mu wcale nie życzę by urlop spędzał latając na drugi plan .

Morgana_filmweb

Dobrze by było, jakby dokręcili trochę odcinków TLG, przynajmniej tyle, by zrobić jakieś zakończenie, poczekam jednak na oficjalne informacje. Nadal zastanawiam się, czy Ty pojawi się jeszcze w serialu. Poczekamy, zobaczymy.

Morgana_filmweb

Dołączę się do tematu ;). Także bardzo lubię Radford'a i chciałabym go widzieć częściej, ale przeglądając wiele for i czytając o The Lying Games niestety serialu chyba nie pociągną. Ma naprawdę małą oglądalność, a ABC nic nie wspomina o 2 sezonie lub dodatkowych odcinkach... No, ale zobaczymy, co będzie ;). Jeśli nie zobaczymy już Blair'a jako Ethana, to może zobaczymy go jeszcze jako Ty'a ;).

ocenił(a) serial na 5
Morgana_filmweb

Wolę Emetta , jest taki słodki i kochany :)
A Ty jakoś ... nie lubię jego wyrazu twarzy. ; P

Diablicaaa

Był słodki i kochany, dopóki nie zaczął zachowywać się, jak kretyn, zdradzać i okłamywać najbliższych. Był moją ulubioną postacią, ale scenarzyści to schrzanili.
SogarWenn, mam podobne informacje. Może więc Ty wróci i jeszcze pokaże coś ciekawego, chociaż jakoś bardzo na to nie liczę. W każdym bądź razie z SaB jak na razie tylko ubywa aktorów, więc wypadałoby, by dla odmiany ktoś się pojawił.

ocenił(a) serial na 5
Morgana_filmweb

Myślę, że cząstka w nim pozostała dobroci.
No ale wkońcu musieli coś zmienić.

Morgana_filmweb

Pewnie nawet nie cząstka, ale to nie zmienia faktu, że stał się łajdakiem i to nie jest "jakaś zmiana", tylko typowa tandetna zagrywka serialowa, jak scenarzyści nie mają pomysłów, to pojawia się alkohol, który dziwnym trafem prowadzi prosto do łóżka.

ocenił(a) serial na 5
Morgana_filmweb

no fakt, ale ostatnie odcinki mi uświadomiły że E. i B. to koniec po tym jak Emmet przespał się z Simone.
nie wiem na jakim jesteś odcinku także sorry jak ci sepsojlerowałam. xd

Diablicaaa

Akurat oglądałam wszystkie, które do tej pory wyszły, więc spoko. Taka fajna para była...

ocenił(a) serial na 5
Morgana_filmweb

No fajna fajna ... ale zauważyłaś że ciagle się kłócili ??
To było trochę monotonne już..

Morgana_filmweb

Musieli. Bez kłótni to dopiero zarzuca się parom monotonność, chociaż owszem, to była przesada, jak się powtarzało w kolejnych odcinkach, tyle że ostatnie były aż przejaskrawione, w prowadzeniu do rozstania.

Morgana_filmweb

SPOILER !
TY wraca ! :DD

ocenił(a) serial na 9
Lily_115

Szkoda,mialam nadzieje ze w koncu Bay wybaczy Emmetowi.

ocenił(a) serial na 7
Lily_115

Taak! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones