PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 500
ocen
7,2 10 1 5500
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

może ktoś w końcu skontrolowałby autorów (nie tylko tego serialu)?
bardzo lubie filmweb, ale zaczyna mnie drażnić brak informacji jakie powinny sie znalezc w tym serwisie!!!
np tutaj wg filmwebu 'serial czeka na swoją premierę'...a okazuje sie ze kolejny (juz 9) odcinek bedzie nadawany za 5 dni.!!!!

ocenił(a) serial na 6
milka_29

pierw z 2 miesiące się czekało na powstanie strony a teraz nie można go nawet ocenić chociaż miał premierę ok 2 miesicie temu ?
to nie jest problem autorów ale weryfikatorów niestety ... zresztą tak jest od początku dlatego przestałam cokolwiek dodawać ... szkoda mi czasu i nerwów .

Bene

...poniekąd weryfikator to także autor strony...skoro tak naprawde Jego/Jej Ekscelencja potrzebuje tak duzo czasu zaakceptowac to co tzw 'autorowi' udaje sie wyszukac i wklepac tutaj na temat czegokolwiek. Widze ze masz podobne doswiadczenia wiec nie sadzisz, ze moze redakcja filmweb-u powinnna pomyslec o zaangazowaniu wiekszej ilosci tych 'weryfikatorow' :)
pozdrawiam :)

milka_29

Od razu widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Weryfikator to user jak każdy inny, który w zamian za swoje zaangażowanie i "zasługi" na rzecz portalu dostał uprawnienia do sprawdzania materiałów innych osób. Swoją pracę wykonujemy nieodpłatnie, wyłącznie dla własnej satysfakcji. Weryfikatorów jest około 60, podczas gdy dodających są tysiące, a nawet setki tysięcy. Nie mamy do sprawdzenia wyłącznie materiałów do tego serialu, ale także do setek tysięcy innych produkcji. Gdy tylko pojawiają się odpowiedni kandydaci na to stanowisko redakcja przeprowadza rekrutację.

milka_29

Informacje na stronę są dodawane przez użytkowników, więc jedynymi osobami do których powinniście mieć pretensje jesteście wy sami.

ocenił(a) serial na 6
Earl_Grey

Ja wczoraj dodałam plakat i obserwowałam dodane obiekty przez innych użytkowników, a należą do nich obsada, opisy, plakaty. Wszystko jest, ale czeka na zaakceptowanie przez weryfikujących filmweba, więc nie osądzaj użytkowników, bo w tym mamy racje. Filmweb działa za wolno.

NieanonimowaAnu

Nie oczekujcie że dodane materiały będą się pojawiać na stronie kilka minut po ich dodaniu bo tak raczej nigdy nie będzie. Nawet na IMDb minimalny czas oczekiwania na sprawdzenie większości materiałów wynosi 10 dni. Tutaj większość podstawowych informacji na temat serialu pojawiła się 2 dni po dodaniu serialu do bazy.

Earl_Grey

mógłby mi ktoś tylko szepnąć jedno słówko o czym to w ogóle jest? jestem fanką seriali, ale wolę wiedzieć chociaż tyle o czym to jest...

ocenił(a) serial na 7
baletomanka

Tu powinnaś znaleźć informację, której szukasz: http://lmgtfy.com/?q=switched+at+birth

selfishcat

błyskotliwe, nie powiem... chodziło mi bardziej o subiektywną opinię niż spełnione, bądź nie, obietnice scenarzystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones