Switched at Birth (2011-2017)
Switched at Birth: Sezon 4 Switched at Birth Sezon 4, Odcinek 11
Odcinek Switched at Birth (2011-2017)

To Repel Ghosts

8,6 50
ocen
8,6 10 1 50
Switched at Birth
powrót do forum s4e11

sezon 4 odcinek 11

ocenił(a) serial na 5

Nie wiem jak odebrać zwidy Bay. Przykładowo, podobne zwidy w innych serialach są zwiastunem guza mózgu, Może w przypadku Bay jakiś tętniak gdzieś tam naciska na coś?? Dodam że nie spodziewałem się takiego przebiegu wydarzeń w kontynuacji 4 sezonu, co bardzo mi się spodobało i mam nadzieję że scenarzyści dalej będą to robić.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Bay chyba robiła badania i wykluczono tętniaka mózgu. Myślę, że raczej muszą dac więcej scen Emmetowi w serialu i robią to w ten sposób :p

ocenił(a) serial na 5
Poison_Girl

19 odcinek 3 sezon. Dr Larkin mówi "Nie znaleźliśmy żadnej obecności tętniaka, w tym momencie". Co może oznaczać "w tym momencie"?... Osobiście, nie trawie postaci Emmetta, dlatego wolał bym coś bardziej dramatycznego. Mogę chyba pomarzyć? :)

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Też nie jestem jego fanką. Jest niekonsekwentny, sam kiedyś nieźle odwalił, a Bay robi wyrzuty i ją zostawia. Mam nadzieję, że to definitywny koniec ich związku

ocenił(a) serial na 5
Poison_Girl

Jeżeli moja teoria o problemie Bay się sprawdzi, Emmett może się pojawić... niestety. Najlepiej by było żeby jego film odniósł jakiś sukces. Sukces filmu żuci światło na postać Bay, która się wnerwi i całkowicie skończy z tym człowiekiem. Może połączą Bay i Travisa?(To jedyna głucha, męska postać, którą lubię).

ocenił(a) serial na 5
Prorockus

rzuci*

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Ja żałuję, że nie jest z Tankiem:(

ocenił(a) serial na 5
Poison_Girl

Osobiście sądzę że było by miło i ciekawie, jak by Bay była z Zarrą :) Ale w takim wypadku serial nie był by już taki sam.

ocenił(a) serial na 7
Prorockus

Wow, nie pomyślałam o tym w ten sposób. Z jednej strony byłoby to coś interesującego a z drugiej mogłoby to być już lekkim przegięciem jeśli chodzi o problemy bohaterów w tym serialu. Chyba że wszystko działoby się stopniowo i powoli, takie jest moje zdanie. W ogóle ten sezon zapowiada się moim zdaniem na najlepszy ze wszystkich, przynajmniej na razie.

ocenił(a) serial na 5
maniakPLL

Krok po kroku... Bay ma problem z guzem albo tętniakiem - zaczyna się pocieszać z Travisem - Bay idzie do szpitala - Kennishowie bankrutują - Bay nie ma jak zapłacić za operacje - Regina i Kennishowie nie ma kasy - pojawia się Emmett(nie trawie gościa), który wygrał jakiś konkurs i ma kasę którą wykorzystuje żeby opłacić leczenie Bay - Emmett mówi o tym Bay, a Bay go olewa, bo woli Travisa... Jednak, jeżeli jakaś moja teoria się potwierdzi, będzie to oznaczało że scenarzyści się mało starają...

ocenił(a) serial na 7
Prorockus

Mam nadzieję, że Bay nie wróci do Emmeta! To okropna postać.
Jeżeli chodzi o bankructwo Kennishow to wszystko idzie w tym kierunku i szczerze mówiąc taki obrót sprawy byłby ciekawy :p Kiedy usłyszałam, że Kathryn dała czek Melody z taką sumą machając przy tym ręką i wzruszając ramionami to mnie krew zalała. "A tam, mamy miliony na koncie pare tysiaków wte czy we wte nie zrobi różnicy".

ocenił(a) serial na 5
maniakPLL

Właśnie o to mi chodzi :) Taki obrót spraw jest przewidywalny. Mniej przewidywalnym i bardziej ciekawym rozwiązaniem było by wplątanie Johna w jakieś lewe interesy, albo przekręt, może nawet więzienie?! Aha i Twoje zdanie o Emmecie było bardzo delikatne, nazwał bym go gorzej.

ocenił(a) serial na 7
Prorockus

Moim zdaniem wtedy byłoby już tego za dużo :P Szczególnie, że zapewne wątek faceta Reginy rozwinie się dalej, bo bez sensu byłoby go tak zostawiać, a myślę, że wtedy lewe interesy Johna połączone z problemami faceta Reginy byłyby wielką mieszanką wybuchową. Na razie jest dobrze tak jak jest. Mam nadzieję że to, że każdemu z bohaterów jest przydzielony teraz jakiś dramatyczny wątek (w mniejszym lub większym stopniu) nie zamieni się w wielką operę mydlaną, bo serial straci na realizmie.

No cóż, chciałam napisać coś gorszego... a mianowicie, że dla mnie ta postać mogłaby nie istnieć, jest niesamowicie irytująca - nie tylko postać, ale i sposób gry tego aktora. Nikt inny z tych niesłyszących dzieciaków mnie tak nie denerwuje - no może trochę Daphne, ale ją mogę oglądać, a momenty z Emmetem chciałabym wyłączyć, a jego samego przepiłować na pół. Nawet nie potrafię odpowiednio wyrazić swojej irytacji tą postacią i to także mnie irytuje xD

ocenił(a) serial na 5
maniakPLL

Do tego dodam że Emmett zawsze wygląda jak by miał się rozpłakać, a to dobrze nie wygląda. Peta Wilson w "La Femme Nikita", miała podobnie, ale to pasowało do postaci

ocenił(a) serial na 7
Prorockus

Do tego ciągle marszczy czoło (szczególnie kiedy jest zły) i ogólnie ma wyraz twarzy takiego cwaniaczka -.-

ocenił(a) serial na 5
maniakPLL

Na dodatek wygląda jak by miał jakieś problemy z głową.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Ja nie byłam z #EBAY nigdy... zawsze chciałam Ty ... niech wróci był dla niej taki dobry.... a Emmet może i osiągnie karierę ale zostanie bez przyjaciół...

Toby .. chłopak szybko dojrzewa i podoba mi się wątek z jego dzieckiem.. w ostatnim odcinku zagrał mistrzowsko!!!

Mam nadzieję że Regina tylko nie spowoduje tego że Matka chłopca wróci i namiesza...

ocenił(a) serial na 5
Arena26

Aktor który gra Ty`a zraził mnie swoją facjatą w 90210, aczkolwiek dla Bay, był by idealny.
Moim zdaniem Lucas zagrał przeciętnie. Toby tylko(albo aż)dostosował się do sytuacji.
30 kwietnia 2015 3:06 napisałem w jednym wątku - "Może też pojawić sie Hope i może sprawiać problemy."... Wydaje mi się że będą problemy...
Ciekawe tylko dlaczego scenarzyści, tworzą czasami jakąś niejasną sytuacje i jej nie wyjaśniają, albo wyjaśniają w bardzo amatorski sposób. Przykład Nacho i Eric... ja bym pociągnął to dłużej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones