PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810122}

Switched

Sora wo Kakeru Yodaka
6,5 763
oceny
6,5 10 1 763
Switched
powrót do forum serialu Switched

Dlaczego...

ocenił(a) serial na 7

Dlaczego, racjonalnie patrząc nie wybrała Kagi ? dużo bardziej się o nia martwil, staral, dbal, patrzal tylko i wylacznie na jej charakter (co jest w ogole ucielesnieniem wartosciowego czlowieka) miał piękny uśmiech, poczucie humoru.. generalnie był przystojniakiem.. a ona co ? wybrała nudnego Koshiro, a dlaczego ? a no tak bo ją uratował gdy była dzieciakiem.. rozumiem że ona tez byla w nim zakochana, ale porownujac te dwa typy czlowieka, i to jaka byla przy jednym a jak przy drugim to nie trzeba umiec liczyc zeby dodac to do siebie. Mialam juz gdzies ta durna fabule, gdzie przy samobojstwie czlowiek powinien umrzec a nie zamienic sie cialem, no ale dobra wybaczylam to tworcom. Ale tego im nie wybacze serio, bo jak chciala ich obu odeslac z kwitkiem a Kaga ja zabral na bok i powiedzial- on sie bardziej staral, wybierz jego, to co zrobiła Ayumi ? wybrała beznadziejnego Koshiro. No i po tym miałam dosyć. Serial super, naprawde ogladalalo sie jednym tchem oberzjalam caly w dzien bo nie moglam zniesc tego czy w koncu bedzie z KAGĄ i wroci do swojego ciala, także chyba kazdy mnie zrozumie dlaczego jestem tak zawiedziona..

ocenił(a) serial na 7
Venetia

UWAGA Spoiler

Koshiro od samego początku chciał pomóc Ayumi, dlatego był z Umine. Chciał wydobyć od niej informacje jak zamienić się ciałami, a potem przekonać ją do tej zamiany. Kochał Ayumi i było mu ciężko udawać ,,tego złego", ale wiedział, że musi tak postąpić dla jej dobra. Byli przyjaciółmi z dzieciństwa i chyba od zawsze do siebie coś czuli, dlatego Kohinata wybrała jego. Kagę od początku traktowała jak dobrego przyjaciela i tak pozostało.

ocenił(a) serial na 7
Meggy_chan1

A dla mnie to strasznie bolesne :( Ehh nie wiem, po prostu od początku ich shippowalam..

ocenił(a) serial na 8
Venetia

Ja też jestem rozczarowana tym, że nie wybrała Kagi :(

ocenił(a) serial na 6
MicMik90

A mnie najbardziej boli, że ta "badaczka" czerwonego księżyca wypuściła w las papugę, która była jakimś typem. Jak myślicie, biedak skończył w dziobie sowy jeszcze tego samego wieczora? :D

araven

Mnie nurtuje inna rzecz. Co się stało z facetem z umysłem papugi? Skończył w psychiatryku?

Venetia

Moja córka tez jest zawiedziona. Była przekonana , ze to Kaga wygra. No ale nie zawsze kochamy tych, którzy kochają nas. Samo życie . Ja tez po cichu kibicowałam Kadze. To nie amerykańskie Happyandy. Najbardziej pozytywna postać najwięcej straciła . Bez sensu wydają mi się późniejsze sceny z Zenko po zamianie. Przecież on kochał Ayumi bez względu na wygląd . Chyba ze chodziło o zwykły przejaw sympatii. Zenko nie zasługiwała na uwagę Kagi, po zmianie powinna ponieść konsekwencje. Trudno. Trochę zakończenie naciągane . Piękna para razem a Kaga dalej pomaga Zenko jakby się od niej uzależnił . Zakończenie psuje ten serial. A szkoda.

ocenił(a) serial na 7
Venetia

Tez tak uważam…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones