PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690850}
7,1 554
oceny
7,1 10 1 554
Syberia Zagubieni w reality show
powrót do forum serialu Syberia - Zagubieni w reality show

przepraszam .. byłem zadowolony no serial o Syberii ech.. byłem popatrzę i tym podobne ..... ale
błędy jakie tam znajdziemy są nie do opisania rozumiem że, kręcono go w kanadzie i nie jest to
serial geograficzno - krajoznawczy ale.... byłem na Syberii 3 lata temu w "obwodzie" lub jak kto
woli "kraju" Krasnojarskim miejscowość Kiedrowyj - ten film/serial nie pokazuje Syberii i nie
pokazuje Rosji on nic nie pokazuje ... no ale żeby nie być gołosłowny, architektura - wielki (-) co to
za kur...a za domki z drzwiami z kartonu i otwierającymi się na zewnątrz ( zawsze drzwi otwierają
się do wewnątrz - śnieg jak w nocy napada 2 metry to jak drzwi otworzysz rano? - tak to bierzesz
trochę na herbatkę i szufle i kopiesz do sąsiada :) ) dalej - marsz w trampkach i dresiku ..... 2 dni
nasz (komputerowiec) - bez komentarza ( w specjalnych butach skurzono filcowych 2 godziny i
skikałem jak zajączek do kontenera by się ogrzać.No ale to jest promil błędów - lwia częśc to
brak na filmie największego wroga człowieka :) i nie jest to tygrys tylko pierd...e - jeba...e
KOMARY wejdą wszędzie i pożrą wszystko lato i jesień to chmary po 10000000000 sztuk na metr
kwadratowy .... jeszcze mnie swędzi ..... no i jeszcze inne rzeczy nie będę się rozpisywał - ubrania,
miasto do którego dotarli wózki z supermarketu i ford pikap na głównej ulicy pistolet w
mieszkaniu nie zabrany przez właściciela, radiostacja w supernowoczesnym ośrodku
badawczym z czołgu T72 plus płaskie dachy w tymże ośrodku i jeszcze i jeszcze i jeszcze.
pozdrawiam wszystkich co doczytali do końca

r887500219

Ten serial to nie dokument o tym jak wygląda życie na Syberii, także nie wiem dlaczego się tego czepiasz. Umiejscowiono miejsce akcji na Sybieri aby powiązać z faktycznym wydarzeniem które miało miejsce w 1908r - bez tego elementu nie powstałby serial, bo cała fabuła w okół tego się obraca. Czepianie się o takie szczegóły to tak jak czepiać się konstruktorów skafandra kosmicznego, że ma brzydki kolor, jest niewygody i długo się go zakłada..

ocenił(a) serial na 6
Zetnakatel

Co to za błąd, że drzwi się otwierają na zewnątrz a nie do wewnątrz ja mam dwoje drzwi i jedne się otwierają na zewnątrz i co ? :D

Szkoda tylko, że się skończyło tak jak się skończyło.

ocenił(a) serial na 7
Szarypan

skończyło to się w ogóle w jakiś sensowny sposób ? Podobno nie będzie kontynuacji ?

ocenił(a) serial na 6
nillvo

Hmm powiem tak, jeżeli nie będzie 2 sezonu to nie ma za bardzo sensu oglądać, ewentualnie z ciekawości z racji gatunku produkcji, którego ja w sumie nie znałem, jeżeli chodzi o seriale. Oglądając ciągle przypominał się mi blair with project 1 ka.

ocenił(a) serial na 4
nillvo

Nie skończyło sie w ogóle. Urwane w najbardziej chamski możliwy sposób. Także bezsensem jest w ogóle oglądanie.

Szarypan

A masz u siebie przez lwią część roku śnieg i to dużo go, a temperatury oscylują koło -50 stopni ? :P
W takim klimacie ktoś myślący racjonalnie nie mają drzwi otwierających się na zewnątrz.
ha Właśnie komary, muchy, gzy i inne to przecież plaga w różnych krajach, a w filmach jakoś zawsze są nieważne...

Zetnakatel

ja zaczalem ogladac serial i od razu rzucilo mi sie w oczy : "A gdzie są komary??!!" To jedna sprawa, wystarczy zobacyzc pierwszy z brzegu film przyrodniczy o syberii zeby zobaczyc ile tam jest komarów. Zanim zaczalem ogladac serial to bylo moje pierwsze pytania - jak oni beda sobie radzic z komarami i zimnem. tymczasem zero komarów, a pogoda po kilku odcinkach jak na florydzie. Dość głupie to.

Zetnakatel

Jak ja uwielbiam takie argumenty "serial to nie dokument" ale chyba film chociaż minimalnie powinien odzwierciedlać rzeczywistość, o której mówi? Jak się robi film o Syberii to należałoby choć trochę odtworzyć jej wygląd, specyfikę, realia życia tam! Słoiki w komórce z ruskimi napisami to za mało! Człowiek miał ochote na serial o Syberii, a dostał jakiś filmik o lajtowym biwaku w jakimś lesie, gdzie panny biegaja w rozpuszczonych do pasa włosach. Mega wygodne. Owszem serial ogląda się fajnie, ale jest on troche robiony pod amerykańskiego widza idiotę, któremu wciśnie się wszystko i nie bedzie się zastanawiał czy tak to wygląda w realu. Lekki zawód

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones