Synowie Anarchii
powrót do forum 5 sezonu

najlepszy serial jaki widzialem,obejrzalem wszystkie sezony i boli mnie to ze bede musial czekaz z
pol roku na sezon6,a po ostatnim odcinku 5 podejrzewam ze powstanie

antek1029

Tak powstanie 6 sezon, jest już zamówiony...

ocenił(a) serial na 9
antek1029

fakt, sezon niezly, troche momentami nuzyl ale zakonczenie super, no i rozwiazanie sprawy Pope - genialne.

antek1029

no to mało widziałeś seriali, może w swoim gatunku jest dobry, ale sezon 3 i 4 totalnie spieprzył mu rating. Nie wiem czy zabierać się za 5 sezon bo już mnie nic nie trzyma przy nim. 1 i 2 sezon zbudował klimat tylko po to by go w 3 i 4 sezonie zrujnowali.
Brak dalszych pomysłów na fabuę wychodzi na jaw, kogo tym razem chcą odwiedzić ? może pojadą do meksyku albo rosji?

ocenił(a) serial na 8
Ybor

Przecież prócz Irlandii nigdzie nie wyjeżdżali.

Madoq

I dzięki bogu że nie wyjeżdżali, nie jest to tylko moje zdanie, sezony 3 i 4 pokazują na dalszy brak pomysłów reżysera bądź scenarzysty. Może 5 sezon coś wnosi ale jeszcze go nie obejrzałem. Mimo wszystko na 5 sezonów połowa jest przeciętna to dla mnie jest oczywiste jak ocenić ten serial. Na 7 zewzględu na pierwsze 2 sezony.

ocenił(a) serial na 8
Ybor

Trzeci jest słabszy, ale ma sporo świetnych momentów. Za to czwarty jest bardzo dobry, nie licząc tragicznie słabego finału.

Ybor

Dla mnie finał 3 sezonu i jak na razie(7 odcinek) 4 sezonu były świetne. W ogóle 4 sezon najlepszy jak dla mnie.

lordi222

Finał 3 sezonu to dla mnie magia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones