Szczury laboratoryjne
powrót do forum 4 sezonu

Wiem, że pisze już za późno i pewnie wszyscy o tym wiedzą, ale w kwietniu lub w maju Szczury
dostały 4 sezon. W nim Szczury i Leo pojadą do jakiejś akademii Davenporta dla nadludzi czy coś
takiego. Co do 3 sezonu. Disney XD Polska strasznie przeciąga jego premierę, ponoć ma ona być
we wrześniu czyli 6 września i zacznie się 2 częściowym odcinkiem "Sink or Swim" - kontynuacja
odcinka "Koniec świata". nie mogę się doczekać tego sezonu bo będzie on naprawdę ciekawy. Z
serialu Komediowego zmieni się bardziej na serial Akcji.

ocenił(a) serial na 6
Cravlin

Sezon 4 już wystartował w USA

ocenił(a) serial na 7
Cravlin

Początki jej są w 3 sezonie a 2 odcinek 4 mnie zawiódł.

kirmarks

ale 2 odcinek 3 sezonu czy 2 odcinek 4 sezonu?

ocenił(a) serial na 7
Cravlin

4 sezonu.

kirmarks

a czemu? mi się bardzo podobał. Już w USA były odcinki: Bionic Rebellion (część 1 & 2); Left Behind oraz Under Siege

ocenił(a) serial na 7
Cravlin

Koniec mnie zawódł i się spodziewałem dłużej intrygi.

kirmarks

ciekawe kiedy bedzie u nas 4 sezon ogladaliscie dzisiejszy odcinek w jednosci siła jak pokonali kranea i davenport trafił do szpitala

ocenił(a) serial na 7
marvelfan_filmweb

Pewnie za kilka miesięcy. Dziwi mnie ze daglas pojawi się potem dopiero w 3 odcinku 4 sezonu.

marvelfan_filmweb

pewnie w sierpniu, albo we wrześniu, ale grunt, że co sobotę nowy odcinek aż do 16 maja. Teraz zacznie się robić ciekawie. A co do Douglasa to fajnie, że jest często, ale przez te 3 odcinki nie było Donalda. Ale widziałem promo odcinka "Simulation Manipulation" i Donald będzie

Cravlin

4 sezon szczurow laboratoryjnych zadebiutuje w polsce 31 sierpnia o godzinie 20 godzinnym odcinkiem specjalnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones