Szczury laboratoryjne
powrót do forum 4 sezonu

Muszę przyznać, że rozczarował mnie trochę początek sezonu. Minusy:
-Sebestian i jego wielki plan, zaatakujmy mentorów, to może wygramy.
Totalne drewna bez osobowości, Lexi i Tank, wprowadzeni tylko dlatego, żeby w serialu byli jacyś antagoniści. Czarny charakter musi być kimś, kogo albo się uwielbia ( W moim przypadku Marcus), albo nienawidzi ( w moim przypadku Crane)
- Gdyby nie moja ulubiona Perry, nie byłoby prawie nic śmiesznego.
Plusy:
+ Donald i Perry w tym transporterze.
+ Pozbyliśmy się Sebka i spółki, więc więcej czasu dla Giselle i Marcusa. Dziewczynę już lubię po clipach na youtube.

Za to odcinek o wycieczce bardzo mi się podobał. Lałem z Donka w tym kostiumie i nawet ten niski grubasek i jego kolega mnie nie drażnili.

Szymon585829

ale mi Bionic Rebellion się podobał i to bardzo, a uważam, że Sebek jest świetnym złoczyńcą, a Lexi i Tanka wcisnęli żeby on nie walczył sam z Adamem, Bree i Chase'm, ale też ich lubię. Według mnie Giselle jest świetna i mam nadzieje, że nie skończy się na odcinku Blindsided i mam nadzieje, że ona i Marcus jeszcze pojawią się w ostatnim odcinku. Kelli potwierdziła, że 4 sezon jest ostatni, więc twórcy chcą by fani na długo go zapamiętali, a Kelli jeszcze powiedziała, że finał serialu będzie smutnym odcinkiem. Na jednym zdjęciu obsady Leosiek miał na sobie strój mentora (nareszcie!). Ponadto Cole Ewing (odtwórca roli Sebastiana) napisał na TT, że Sebastian pojawi się w 9 odcinkach w całym serialu, a jak na razie pojawił się w 7 więc prawdopodobnie powróci. Myślę sobie, że Giselle uwolni Sebka, Lexi i Tanka i da im bionikę znowu i oszuka ich, żeby razem się zemścili na Szczurach.

Cravlin

Mnie nadal ten Sebek nie przekonuje. Lubiłem go, ale nie jako czarny charakter, taki coś sztuczny był. Lexi i Tank nie mieli nawet specjalnego powodu do walki, mogli sobie darować swoje jestestwo. Marcus mógł tępić wszystkich na raz, a Sebek też miał wszystkie możliwe moce, więc tamta dwójka była całkiem zbyteczna.

Szymon585829

haha :D. Mam newsa, przedwczoraj twórcy Szczurów postanowili stworzyć spin off na podstawie tego serialu, a najlepsze, że połączą go z serialem Oddział specjalny. Z Oddziału główne rolę zagrają tam Bradley Steven Perry jako Kaz, Jake Short jako Oliver, Paris Berelc jako Skylar, a ze Szczurów jedynie Billy Unger jako Chase i Kelli Berglund jako Bree, a jak na razie nie wiadomo czy Adam i Leo będą tam głównymi bohaterami :(

Cravlin

Muszą być, cała czwórka, uwielbiam ich. Wogóle mamy problem, bo szczury uwielbiam, a oddziału nie lubie, więc mamy problem.

Szymon585829

ja oddział lubię bardzo, ale Szczury to mój ulubiony serial :D, Mam nadzieje, że jeszcze dodadzą Leo i Adama bo bez nich nie będzie tak fajnie. No bo co to będzie, gdy serial będzie się nazywał Lab Rats: Elite Force, a będą w nim tylko dwa z czterech szczurów

Cravlin

I jeszcze Dauglas i Marcus obowiązkowo.

Szymon585829

chciałbym jeszcze Donka, Tashę, Terry i Edzia no i może jeszcze Janelle i S-1 bo bez nich to też źle, a Edzio to już totalnie w 4 sezonie się nie pojawia, ale ponoć ma pojawić się w 4 sezonie w ludzkiej wersji :D. Co do Oddziału myślę, że jeśli spin off już wyjdzie to myślę, że polubisz Kaza, Olivera i Skylar, gdyż spin off zostanie stworzony przez twórców Szczurów a nie Oddziału :)

Cravlin

Nie chodzi mi o samych bohaterów, tylko klimat serialu jakoś mi nie odpowiada.

Szymon585829

każdy lubi co innego :D, ale mam nadzieje, że dodadzą Adama i Leo i spin off będzie jeszcze lepszy...

Cravlin

A odcinek będzie smutny bo ostatni? Czy może kogoś uśmiercą? Tego drugiego nie potrafię sobie wyobrazić, nie w tym serialu.

Szymon585829

chyba dlatego smutny, że będzie w nim coś smutnego, ale nie wiem...

Szymon585829

nareszcie Edzio powróci pod ludzką formą w odcinku "Human Eddy", który będzie w USA 14 października

Cravlin

Obejrzałem sobie po angielsku odcinek z Giselle, ona jest super. Ten odcinek, gdzie ona i Marcus uwięzili team dobro na moście nie jest ostatni? Jeśli nie, oni na pewno zostaną do finału. Byłoby chamstwem Marcusa odbudować, a potem go zniszczyć w tym samym odcinku.

Szymon585829

Na szczęście nie będzie ostatni bo po nim jeszcze 4 będą. Giselle jest lepszym złoczyńcą niż Krane :D

Cravlin

Zdecydowanie. Chociaż Krane był nawet fajny, tylko S1 taka sobie

Szymon585829

Kiedy będzie ten odcinek z Marcusem w USA?

Szymon585829

No i jeszcze jedno, ską Giselle wiedziała gdzie jest Marcus i że w ogóle jest?

Szymon585829

ten odcinek z Marcusem pewnie pod koniec stycznia albo na początku lutego, a Giselle wiedziała o Marcusie bo przed tym jak się okazało, że ona jest zła Douglas powiedział jej, że Marcus był jego najlepszym wynalazkiem i że był androidem i miał wszystkie supermoce Adama, Bree i Chase'a. Jeszcze przed Blindsided będą w USA dwa odcinki: "Ultimate Tailgate Challenge" i jakiś świąteczny chyba, a po Blidsided 4 odcinki, a potem Elite Force.

Cravlin

To nie mamy już chyba o czym gadać, w Polsce się skończyły, pewnie bionic action hero puszczą dopiero w ferie, jak ostatnio, a w USA też nie ma na co czekć. Smutna buźka

Szymon585829

według mnie Crossover, Space Elevator, Bionic Action Hero i One of Us będą jeszcze w tym roku

Cravlin

To fajnie. Dalej nie ogarniam, jak ona tam trafiła. Dagi jej podawał dokładną lokalizację? I w ogóle to paczaj, Marcush ttp://marcusdavenport.blogspot.com/?m=1

Szymon585829

http://marcusdavenport.blogspot.com/?m=1
Teraz dobry

Szymon585829

jeżeli to twój blog, to muszę ci powiedzieć, że dobra robota i że fanie się to czyta. Czytając tamto też postanowiłem pobawić się w bloga i dziś stworzyłem to http://labratspolska.blogspot.com/

Cravlin

Przeczytam

Szymon585829

ja nie wiem jak tam trafiła, ale ważne że trafiła i Marcus wróci
:D

Cravlin

Duglas coś gadał, że pogrzebli Marcusa w Jego starej melinie, może Giselle wiedziała gdzie on mieszkał, jak się umawili

Szymon585829

Chyba chodziło mu o to, że gdy Adaś użył wybuchu energii by ratować Leo to sufit się zawalił na Marcusa. Douglas uciekł i raczej tam nie wrócił. A ich znajomość była tylko na studiach. Chodzili, ale ona go rzuciła. A raczej na studiach Douglas i Donek byli według mnie razem, gdyż wtedy jeszcze nie mieli Davenport Industries i pewnie mieszkali razem i nie było jeszcze kryjówki Douglasa.
Z innej beczki, ten odcinek, który był wyemitowany w USA wczoraj (Bob Zombie) to dopiero fajny odcinek. Ślub Douglasa i Perry (jednak się nie pobrali) i w ogóle wszystko z Perry

Cravlin

Chyba poczekam na polską wersję, po ang obejrzę tylko odcinek z Marcusem, bo ogólny sens pojmę, ale żeby się pośmiać to już nie.

Szymon585829

tez tak mam. Może i angielski znam bardzo dobrze, ale wiele rzeczy też nie zrozumie (głównie przez to, że oni za szybko mówią. Może gdyby były tez angielskie napisy to bym zrozumiał bo w słuchaniu jestem kiepski)

Cravlin

A z jeszcze innej beczki, ci bioniczni żołnieże to androidy? Bo Kryne chyba nie porywał tych dzieciaków, żeby ich zbionizować, nie? I jak tam blog?

Szymon585829

na 100% nie są androidami. Chyba są "genetycznie zmodyfikowani" tak jak Adam, Bree i Chase. Co do tego pewności nie mam. Ale na pewno nie są androidami. :D

Cravlin

To co Cryne jakimś obojniakiem był i masowo dzieci robił?:-)

Szymon585829

nie wiem xD. Może :D. Ale raczej je "genetycznie modyfikował". Jeżeli oglądałeś odcinek Wodogrzmotów Małych o tej kapeli, w której grały klony i jak dziewczyny wlazły do tego garażu czy coś to kilka klonów dojrzewało w takich "kapsułach" :D. Może żołnierze też tacy byli. Co do Adama, Bree i Chase to Donek w pierwszym odcinku mówił, że są genetycznie zmodyfikowani. Ich matki nie znamy, więc...

Szymon585829

z innej beczki mam małą ciekawostkę o Marcusie, Donku i Dougim. W odcinku Kapela, gdy Leo chciał pokazać wszystkim, że Marcus sam zniszczył gitarę, Marcus powiedział, że gdyby ojciec się dowiedział, że zarysował gitarę to by się wkurzył i powiedział, że jest głupi i brzydki i przedwczoraj umarła mu babcia. Na co oni, że nie jest głupi i brzydki i żeby nie płakał, a Adam, że jego babcia wcale nie umarła xD. Potem gdy poszli to powiedział do Leo, że jego babcia wcale nie umarła tylko siedzi w Miami i dźwiga ciężary. W Kosmicznej misji Donek odwiózł Marcusa do domu do jego nieumarłej babci. Nie wiem czy spotkał tą babcie czy po prostu podrzucił Marcusa. A tutaj będzie już do rzeczy. Babcia Marcusa to prawdopodobnie matka Douglasa, gdyż Marcus matki chyba nie ma (jest androidem), więc Babcia Marcusa to także matka Donalda. Nie wiem czemu się od razu nie domyślili. Zwłaszcza Donek czy Leo, gdyż w końcu musiał znać matkę nowego ojca...

Cravlin

Może nie mieli kontaktu z matką? Raczej wątpię, że babka brała udział w niecnych knowaniach Dagiego i że siedziała w tym jego labie. Nawet do Donka mówił,żeby przypadkiem nie powiedział ich mamie że żyje, bo wydzwania jak dzika. Pewnie producenci nie zwrócili uwagi, chodziło o to żeby było śmiesznie.

A teraz, myślisz że Marcusa znowu zniszczą, czy trafi do super więzienia? Na upartego moģliby go przeprogramować, bo Dagi chyba umie własnego androida ogarnąć?

I na koniec, czemu jak trząsł gaciami przed Crynem, to nie odbudował super potężnego Marcusa, skoro jak się okazało wystarczyło go wykopać i odmalować?

Szymon585829

też sądzę, że to po prostu mały błąd, a według mnie co do Marcusa to Douglas nie powinien go przeprogramowywać, gdyż ja po prostu sobie nie wyobrażam dobrego Marcusa. Poza tym Marcus to złoczyńca, a gdyby Dougi chciał to nie powinien z niego robić kogoś dobrego, a poza tym to by było zbyt proste. Lepiej, że Adam, Bree i Chase sami pokonali Krane'a. Według mnie trafi do więzienia, ale może powróci w Elite Force. Mam jeszcze Newsa, Blindsided będzie jednak w USA 11 listopada (tak pisało na TVshelude. com. Czyli to oznacza, że już 12 listopada będziemy mogli zobaczyć Marcusa i Giselle na nowo, ale gdyby Marcus i Giselle nie pojawili się w Blindsided to na 100% będą w finale.

Cravlin

Na bank się pojawią, aż dla nich obejrzę po angielsku.

Cravlin

I jeszcze jedno. Ten łysy android im chyba zabił trójkę uczniów i nikt się specjalnie nie przejął. Znaczy tak myślę że zabił, bo chyba jego lasery nie obezwładniały, bo po co? Giselle po to go tam wysłała, żeby wszystkich skasował.

Szymon585829

z tego co pamiętam to chyba ich nie zabił bo chyba wstali i uciekli, ale nie pamiętam nawet...

Cravlin

To chyba inni uczniowie latali, pełno ich tam było. Ten android był tam po to, żeby wszystkich zabić, więc jego lasery powinny być śmiertelne.
Jak tam mój blog? Nie mam żadnych komentarzy i smutno mi...

Cravlin

Dawaj, napisz mi krytykujący komentarz, to pomaga. Ja ci już napisałem 4.

Szymon585829

Jutro bo na telefonie jestem :D.

Cravlin

A bloga już nie piszesz? Ja zapraszam na nowy rozdział.

Szymon585829

Mam blokadę twórczą xD. To pisanie i wymyślanie jest takie męczące, ale twojego czytam :D

Cravlin

nowe odcinkinki szczurow laboratoryjnych od 83 do 91 ida o 20 :00 na disney xd od tego poniedzialku do nastepnego piatku a pozniej powtorki tych samych odcinkow

marvelfan_filmweb

W zasadzie tylko do dzisiaj były nowe odcinki szczurów (chyba że DXD kłamał na YouTube). Wydaje mi sie że na nowe poczekamy do stycznia/lutego

Cravlin

raczej masz racje bo na stronie dubbingpedii w ogole juz nie ma ich w premierach

Cravlin

Nowe odcinki Szczurów Laboratoryjnych od 18 Kwietnia do 22 będą emitowane na Disney Xd , już na Dubbingpedi to podali.

marvelfan_filmweb

Nowe odcinki będą: 18.04 Bob Zombie, 19.04 Human Eddy,.04 The Curse of the Screaming Skull, 21.4 On the Edge (1), 22.4 On the Edge (2), 25.04 Ultimate Tailgate Challenge, 26.04 And then There were four, 27.4 Space Colony (1), 28.4 Space Colony (2), 29.4 The Vanishing (1 & 2) - finał

Cravlin

Dzięki za podanie informacji drogi Cravlinie , skomentujesz nowe głosowanie na forum Ant Mana na najlepszą scenę walki w filmach MCU .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones