PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464305}

Szczyt

The Summit
6,8 187
ocen
6,8 10 1 187
Szczyt
powrót do forum serialu Szczyt

Bardzo słaby - 2/10

ocenił(a) serial na 2

Czytając recenzje spodziewałem się czegoś dobrego z niezłą fabułą.
Okazało się jednak, ze zostałem "poczęstowany" telewizyjną szmirą w najgorszym wydaniu. Fabuła słaba, wydumana i durna (bardzo niski budżet co widać -prawie na każdym kroku co bardzo razi) a realizacja poniżej wszelkiej krytyki.

Ot kolejne telewizyjne filmidło do wypełnienia przerw między reklamami.

Mr_Frost

Zgadzam się ten film jest słaby ale Mia Maestro gra rewelacyjnie.

Mr_Frost

Ja dałem 6 bo Mia jak mówiłem gra rewelacyjnie

ocenił(a) serial na 9
Mr_Frost

Wg. mnie aż taki zły nie był, pomimo iż oglądnęłam tylko 2 częśc. Wszędzie machlojki, polityka itd. Ale ogółem dobrze zagrany (zwłaszcza przez Mię)

ocenił(a) serial na 10
Mr_Frost

"Okazało się jednak, ze zostałem "poczęstowany" telewizyjną szmirą w najgorszym wydaniu. Fabuła słaba, wydumana i durna (bardzo niski budżet co widać -prawie na każdym kroku co bardzo razi) a realizacja poniżej wszelkiej krytyki."

Phi.
Taką opinię o tym rewelacyjnym serialu można wydać jedynie jeśli włącza się kolorowe pudełko raz na plus minus 14 lat.
I to zapewne miało miejsce w pana przypadku, bez obrazy.
Tak zwanych "tv szmir" widziałam może setki, a "Summit" z całą pewnością IMHO do nich nie należy w żadnym razie.
Nie wiem, czego kolega oczekiwał.
Ja znalazłam tu wciągającą historię, napięcie, akcję, intrygi, ciekawe dialogi, rzeczywiste problemy, bezpardonową politykę.
Czyli wszystko to, co składa się na niebanalny, telewizyjny serial.
Do tego bardzo dobre aktorstwo.
"Summit" to świetna rzecz.

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

zgadzam się. Mnie również 'Summit' bardzo się podobało. Jak będę miała czas w niedalekiej przyszłości, to chyba sobie obejrzę ponownie, bo oglądałam dosyć dawno.

ocenił(a) serial na 7
WhiteDemon

Jak widzę, z dużą zaciekłością ruszasz na każdego, kto ośmieli się być rozczarowanym jakąś produkcją z Jamesem :)))))
Akurat ten film mi się podobał, choć Jamesa nie było w nim za wiele.

ocenił(a) serial na 10
milla_3

Ja zaciekła?
Nie no proszę Cię, Ty mnie takiej jeszcze nie..czytałaś;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones