PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 451
ocen
7,9 10 1 37451
8,6 10
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

Oglądam 9 odc. 2 sezonu Skinsów (swoją drogą mają oba seriale są do siebie nieco podobne). Bardzo dołujący odcinek. Na koniec leci piosenka niemal bliźniacza do Breathe me - Hometown glory Adele. No i podczas napisów pokazał się zwiastun Dirty Sexy Money. A tam NATE ... SFU mnie prześladuje:)

P.S. Sorry za offtop, ale musiałam to napisać :)

ocenił(a) serial na 10
Fragaria

Ten serial tak ma. Nie daje o sobie zapomnieć. Ja po wielu latach wciąż do niego wracam wspomnieniami, słucham soundtracku etc. Zdarzało mi się też włączać poszczególne odcinki, a nawet sezony (mam całość na DVD). Ostatnio kolejny raz nachodzi mnie ochota, żeby powtórzyć oglądanie od początku do końca, ale wciąż nowe tytuły walczą o moją uwagę.

A tak dla odświeżenia polecam ten genialny montaż: https://www.youtube.com/watch?v=abh96qDAKWc
Warto zerknąć na kanał tego użytkownika, bo jest tam więcej tego typu klipów o różnych serialach (to Polak, obecny też na filmwebie).

ocenił(a) serial na 10
Fragaria

Ja także nie mogę zapomnieć o tym serialu. Prowadzę nawet stronkę o SFU na FB:). A teraz oglądam SZeść stóp pod ziemią w oryginale.

ocenił(a) serial na 10
Fragaria

Ja zacząłem oglądać "Parenthood" ze względu na Petera Krause'a i mam wrażenie, że jest tu mnóstwo odniesień do SFU. Chociażby pierwsza scena :).

ocenił(a) serial na 10
Yanuary

Przed chwilą włączyłam początek "Parenthood" :) Rzeczywiście :) Ja zaczęłam oglądać SFU, gdzie w połowie 7 sezonu Dextera . Gdy wróciłam do Dexa, następny odcinek jaki włączyłam był o tym, jak Morgan śledził rosyjskiego mafiozę. I wszedł za nim do klubu gejowskiego. :)

ocenił(a) serial na 10
Fragaria

Haha, ja miałem bardzo podobnie. Rozmawialiśmy z kolegami o "Dexterze" i jakoś doszliśmy do tematu, że Michael grał w jakimś serialu geja (jeszcze wtedy nie znałem SFU). I dokładnie w tym samym dniu później był odcinek z klubem gejowskim. Na następny dzień jak się spotkaliśmy to wszyscy w śmiech :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones