PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320842}

Sześć stopni oddalenia

Six Degrees
7,5 769
ocen
7,5 10 1 769
Sześć stopni oddalenia
powrót do forum serialu Sześć stopni oddalenia

Szkoda

użytkownik usunięty

,że serial skończył się po 1 sezonie i nie nagrali więcej odcinków, bo to był naprawdę dobry serial obyczajowy.

Dawno temu oglądałam 1. sezon na TVP, właśnie szukałam kolejnych odcinków i ciężko mi uwierzyć, że nie ma kontynuacji. Jestem ciekawa dlaczego.

ocenił(a) serial na 9
Azzurro

Serial czekał na mnie prawie 7 lat:) Pamiętam, że w 2006 miałem pierwszy odcinek, ale w natłoku innych seriali nie zdążyłem obejrzeć.. Jestem mile zaskoczony po 2 odcinkach, zapowiada się naprawdę dobrze:)

ocenił(a) serial na 9
krismovies

juz po 4 odcinku! serial jest rewelacyjny! To chyba najbardziej niedoceniony seria ostatnich lat (obok Reunion)!
Nie rozumiem, czemu Amerykanom się nie podobał? wymagał myślenia?

ocenił(a) serial na 9
krismovies

Skończyłem oglądać 13 odcinków i niestety pozostał niedosyt... szkoda, że niedoceniono serialu i dostał "cancel"...
Fajnie się wszystko zazębiało, pomiędzy wszystkimi postaciami zachodziły zaskakujące pozwiązania...
Tak paradoksalnie, to można by porównać serial do polskiego "Klanu", bo w nim też wszyscy się ze wszystkimi wiążą, jak adwokat to wiadomo, że w Warszawie jest tylko jeden - wujo Stefan, detektyw to Bogdan, a psycholog to tylko Rafalski:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones