PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576590}

Szepty przeszłości

La Nouvelle Maud
7,0 389
ocen
7,0 10 1 389
Szepty przeszłości
powrót do forum serialu Szepty przeszłości

Ładne krajobrazy, dobra rola Emmy Colberti.
Ale transwestyta i prostytutka jako ratujący francuskie sieroty kompletnie niewarygodni.
Propaganda środowisk LGBT jako rzekomo przyjaznych rodzinie.

użytkownik usunięty
abc_adam

O matko, wtrynili tu transa? A w którym mniej więcej odcinku się pojawia?

użytkownik usunięty
abc_adam

Nieważne, już wiem. Odc. 4. Miałem sobie przypomnieć języka, ale walić to. Wszędzie wtrynią tych dewiantów...

ocenił(a) serial na 6
abc_adam

Zgadzam się.Klimatyczna mieścina (chyba bardzo mała) fajne widoki i ciekawi aktorzy.Tylko jakim cudem w takiej mieścinie są transwestyci,pederaści,prostytytki,striptizerki,ba nawet swingersi i burdel klub?!Do tego brat bratu posuwa żonę brat siostrę itp... Jak dla mnie prowokacja nawet patrząc na to że to francuski film-a wiadomo tam dużo możliwe jednak to nie Paryż a zadupie!

ocenił(a) serial na 10
Don_C_72

to nie polska cebulaki ktore nie wyjechaly za granicę województwa a co dopiero kraju nie zrozumieją

ocenił(a) serial na 6
jola27xx

Daruj sobie tą napinkę.Rozumiem że sama jesteś prostytutką stąd "przygody" na francuskim zadupiu są normą dla ciebie.

ocenił(a) serial na 10
Don_C_72

ogarnij sie, to jest na płd francji, a burdel mozesz spotkac w 15tysiecznym miasteczku na podkarpaciu

ocenił(a) serial na 10
Don_C_72

transwestyta i prostytutka przyjechały do striptizerki z paryza, gejem jest ten młody co im ojciec umarł, burdel znajdziesz nawet w polskich malych miasteczkach , mam nadzieje ze pomogłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones