PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39190}

Szkoła Przetrwania

Higher Ground
7,6 3 456
ocen
7,6 10 1 3456
Szkoła Przetrwania
powrót do forum serialu Szkoła Przetrwania

...fajnie by było, gdyby go znów puścili.
<marzenia> :/

ocenił(a) serial na 9
Valenciaa

Zgadzam się z tobą. Również obejrzałabym sobie ten serial...

kamila_w13

Zdecydowanie jestem na tak :) Pamiętam jak z niecierpliwością czekałam na następny odcinek. Szkoda, że pojawił się tylko jeden sezon :(

gigusiatko

Ehh...
Zróbmy petycję do Polsatu :D:D

Valenciaa

Jestem ZA:) bardzo, ale to bardzo wróciłabym do tego serialu:) och!

jeanette0410

Napiszę meila do Polsatu, ale jeden nie wystarczy, piszcie wszyscy :D

Valenciaa

Popieram. Terz centnie wruciubym do serjalu

ocenił(a) serial na 6
Valenciaa

Tęskno mi za tym serialem... Też chętnie bym go obejrzała po raz kolejny... ehm... Pamietam jak na kazdy widok Haydena sie uśmiechałam... Ehm.. Uwielbiam goooo! &lt;3 :(

ocenił(a) serial na 8
Olciaa019

to nie lepiej zebrać podpisy i wysłać jednego maila?

a nie wie ktoś czy można gdzieś online na zagranicznych stronach obejrzeć?

unfeeling

To byłby dobry pomysł, tylko ja się na takich rzeczach nie znam, (wiem co to petycja-żeby nie było) ale nie wiem jak to się że tak powiem "realizuje". Wspólnymi siłami napewno coś osiągniemy, tyle że musi być dużo osób. Myślałam też o tym w sprawie serialu "Jezioro marzeń"... Kto za?

ocenił(a) serial na 8
Valenciaa

A mail poszedł?
Sama nie wiem za dużo o petycjach internetowych ale można się rozejrzeć. Sęk w tym, że trzeba byłoby się dowiedzieć czy ma on wykupione serial na stałe, czy tylko miał na określony czas (jakoś tak to jest.. nie znam się)
Jezioro marzeń też nie zły pomysł pooglądałabym "stare" (że tak ujmę) seriale.

unfeeling

Kiedyś już pisałam do Polsatu to mi napisali, że to nie jest tak że oni kupują serial i puszczają kiedy chcą tylko że mają jakąś licencję na niego że mają określony czas puszczania czy coś takiego. Nie pamiętam dokładnie ale spróbować można. Nie wiem czy napisać jedną petycję w sprawie dwóch seriali, czy dwie osobne na "Szkołę..." i "Jezioro...". Może odezwij sie na GG moje 7931491, tylko jak będziesz pisać to się podpisz ;) to pogadamy na GG. Petycję można napisać na petycje.pl.
Pozdrawiam,

unfeeling

można na youtubie, są chyba wszystkie odcinki podzielone na części

ocenił(a) serial na 10
Valenciaa

Jak byłam bardzo mała to widziałam ten serial właśnie na Polsacie i głupia go olałam. A teraz trzeba się nieźle pofatygować żeby znów wrócił do TV albo w ogóle ciężko znaleźć w necie.
Tak samo jak Maarit89 oglądam głównie na YT w kawałkach .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones