Szkoła dla elity
powrót do forum 6 sezonu

Szkoda, pierwsze trzy sezony były naprawdę fajne, miło spędzony czas, im dalej w las tym gorzej ....

yMichalno

Nie zgadzam się :) 6 sezon trzyma poziom i pozytywnie mnie zaskoczył. 1-3 sezony super. 4 i 5 ledwo przebrnęłam. Już miałam nie oglądać 6 a tu patrz czekam na 7 ;)

Kara_909

6 sezon to horror dla oczu i szarych komórek. Netflix zaczyna sobie mocno szkodzić swoją własną polityką, zaraz sami zaczną siebie karcić przez nałożone wyimaginowane standardy i oczekiwania widzów. Osobiście wole standardowe kino, a nie przepełnione lgbtq+, nie przeszkadza mi to ale nie lubię gdy jest to fundamentem. Można to zrobić tak samo jak normalne produkcje dla osób hetero. A 6 sezon aż kipi od kolorowych tęcz. W sezonach 1-3 też to występowało ale nie było głównym nurtem i było to naprawdę przyjemne kino ;)

Kara_909

Będzie 8 sezon

yMichalno

Nie wiem, czy słusznie, ale ja to widzę tak: szkoła, w której nikt się nie uczy, nie zdaje egzaminów, nie przeżywa problemów typowo szkolnych, natomiast wszyscy uprawiają segs, ćpają, chleją i wiecznie imprezują, a jak już płaczą, to bez łez (tylko DJ-ka płacze w miarę wiarygodnie). Dobrze, że to szkoła dla elity chociaż, bo jak tak teraz miałoby wyglądać życie młodzieży, to ja cie ... ;-)

Lumenis

+1 choć dj-ka najbardziej mnie wkur*

yMichalno

A to mnie najbardziej irytowała Ari - ja prdle, te jej wybory i decyzje ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones