PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113607}
8,2 868
ocen
8,2 10 1 868
Szpiedzy i piraci
powrót do forum serialu Szpiedzy i piraci

Tajemnica DVD!!!

ocenił(a) serial na 9

Jestem przy trzecim odcinku, więc nie czas jeszcze na refleksje. Ciekawi mnie natomiast co innego: oglądam film w RVMB z netu, bo nie znalazłem nigdzie polskiego DVD. Dziwi jednak, że ten rip ma POLSKIEGO, PROFESJONALNEGO LEKTORA i żadnego znaczku TV, wszystko wskazuje na to, że był WYDANY na DVD. Tymczasem wszystkie internetowe źródła milczą o tym fakcie, śladu nie ma!
Czy ktoś z Was, drodzy Forumowicze, widział CARAIBI w legalnej sprzedaży?

ocenił(a) serial na 9
Vuzz

Tajemnica wciąż nie rozwikłana, może pozostanie nią już na zawsze? Qu'importe, obejrzałbym ten świetny serial nawet na zjechanej VHS (a jakość rmvb jest tak pośrodku VHS i DVD). To odtrutka po głupotkach Hollywoodu w stylu Piratów z Karaibów (ha, nawet tytuł podobny!). Trochę żałuję, że boska Anna Falchi na potrzeby roli pobrzydła, ale na pociechę mogłem podziwiać Padmę Lakshmi (bardziej orientalną piękność) i Nicholasa Rogersa, najprzystojniejszego pirata wszechczasów :) Świeżo po seansie, więc nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy, ale jak zbiorę inteligentne myśli, to jeszcze coś dodam. Na razie tylko zachęcam do oglądania wszystkich, którzy natrafili na ten post. Nie pożałujecie!!!

użytkownik usunięty
Vuzz

Z tego co wiem, to nie był wydany na dvd. Jedynie puszczany w telewizji, np. na kanale Zone Europa.

Vuzz

heheehehehe TO DOPIERO TAJEMNICA!

bierzemy i ściągamy dvd oryginalne z torrentów najlepiej od ruskich bo oni to chyba wszystko mają, następnie zgrywamy z naszej tv, dla ściezki PL, następnie podkładamy samą ścieżkę z nasze tv pod oryginalne dvd - to się nazywa CUSTOM.

ocenił(a) serial na 8
Vuzz

Pewnie ktoś wziął audio z polskiej emisji (na TVP lub zone Europa) i złączył z zagranicznym DVD ripem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones