PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40433}

Szpital Dobrej Nadziei

Chicago Hope
6,8 427
ocen
6,8 10 1 427
Szpital Dobrej Nadziei
powrót do forum serialu Szpital Dobrej Nadziei

Czy ktoś z was może się orientuje czy ten film był lub może będzie wydany na DVD. Chodzi mi przynajmniej o 20 pierwszych odcinków.

ocenił(a) serial na 10
Sebastiano

Tez bardzo bym sie ucieszyla, gdyby chociaz pierwsza seria ukazala sie na dvd. Naprawde swietny serial. Probowalam szukac w internecie, poki co znalazlam 2 serie, a do calosci wciaz brakuje 4...

ocenił(a) serial na 10
leif1

Z tego co wiem nie ukazalo sie to na DVD, nawet za oceanem...
Moze ktos z filmwebowiczow ma to w swojej kolekcji "przechwycone" z tv i moglby mi pomoc? Wciaz poszukuje 3-6 serii...

ocenił(a) serial na 8
leif1

Ludzie pamietam ten serial bardzo dobrze leciał bodajze na TVP2

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Czytałam, że są trudności z wydaniem na dvd ze względu na prawa autorskie związane z użytymi w serialu piosenkami (w końcu często słuchali różnych kawałków przy stole operacyjnym). Wielka szkoda. Cały serial - rewelacja! Polecam!

użytkownik usunięty
giovanni50

Leciał na TVP1. Też go trochę oglądałam.
Przegrał rywalizację z ER. A obydwa zaczęły być kręcone w tym samym roku.

ocenił(a) serial na 8

Kurcze tak sobie myślę jakby były wtedy jeszcze 2 lub 3 prywatne tv więcej to może coś by z tego było
Jedynka dwójka, regionalna i Polsat to wtedy bylo mało

leif1

gdzie można to obejrzeć w internecie ??

ocenił(a) serial na 10
gabagulla11

Wpisz w google Chicago Hope, pojawią się na pewno linki. A jako ciekawostkę dodam, że ukazało się to za granicą już na DVD.

leif1

kurcze właśnie szukam ale nigdzie nie mogę tego znaleźć

ocenił(a) serial na 10
gabagulla11

Napisz do mnie: leif1@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones