PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832868}

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci

Fast & Furious: Spy Racers
6,1 355
ocen
6,1 10 1 355
Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci
powrót do forum serialu Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci

Moja ocena

ocenił(a) serial na 7

Seria, pomimo iż animowana to jak najbardziej daje radę. Mamy tutaj bardzo ładna kreskę, która w każdym kolejnym sezonie tylko ewolucję. Mamy tutaj bardzo dużo nawiązań do oryginalnej serii Szybcy i Wściekli, gdyż fabularnie główny bohater Tony Toretto jest kuzynem słynnego Dominika Toretto. Sam Dominik pojawia się w 1 oraz 8 odcinku pierwszego sezony, oraz w dwóch ostatnich odcinkach sezonu 6. Bardzo ciekawym zabiegiem jest tutaj ciągła zmiana otoczenia. W pierwszym sezonie jesteśmy w La potem udajemy się do Brazylii następnie na pustkowia Sahary w dalszej kolejności Meksyk, Ocean Atlantycki i na sam koniec znów La. Oczywiście nie każdemu przypadnie do gustu ten szpiegowski klimat i Agencja Rządowa, dla której nasi bohaterowie będą pracować, ale mi to osobiście nie przeszkadza. Z całej paczki najbardziej polubiłem Echo. Na plus też rolę Garego, Juliusa oraz Pani Nigdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones