PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406817}

Four Gods

Tae-wang-sa-sin-gi
8,2 434
oceny
8,2 10 1 434
Tae wang sa sin gi
powrót do forum serialu Tae-wang-sa-sin-gi

Napisy do serialu!!

ocenił(a) serial na 9

Wie ktos gdzie dorwac napisy do dwoch odcinkow specjalnych tego serialu?Bo nigdzie nie moge znalesc a na napisy24 sa tylko do zwyklych.

ocenił(a) serial na 9
Cinek_16

No to mnie zażyłeś. Widziałem tylko 24 odcinki i to daaaawnoooo temu. Masz w ogóle jakiś namiar na tego pilota serialu oraz odcinek po ostatnim odcinku (wypatrzyłem teraz na filmweb, że są jeszcze jakieś takie)? Z chęcią bym sobie przepatrzył - nawet z angielskimi napisami. Swoją drogą, to granda, że takich filmów nie ma w Polsce na DVD - bo bym sobie z przyjemnością kupił. A tak tylko... wiadomo co.

4god10

jak się dowiecie co z tymi dwoma odcinkami to piszcie bo też chętnie obejrzę ;]

ocenił(a) serial na 9
kana-chan

Ja nic na razie nie ustaliłem a kolega Cinek_16 nie chce się podzielić, skąd ma ten serial (2 odcinki ekstra, bo skąd wziąć pozostałem 24 to chyba wszyscy wiemy:]). Ja z chęcią zobaczę z ang. napisami albo nawet po koreańsku, bez napisów (choć nie mówię w tym języku). ;)

ocenił(a) serial na 9
4god10

Dopiero szczailem ze ktos odpisal wiec bez paniki:p no skad mam no z neta oczywiscie byly razem z tymi 24 odcinkami. Ale to sa tylko specjalne i one nic nie wnosza do fabuly bardziej podpadaja pod "Making of" czyli jak robiono serial czy cos, nie przegladalem ich, tylko pare sekund bo nie chcialem sobie spoilerowac no i nie mam do nich napisow ;)

ocenił(a) serial na 9
Cinek_16

hm. ja widzialem film w relasie xvid asd - w jego torrencie sprzed 2 lat nie bylo tych 2 odcinkow. na jego forum tez ich nie ma. zapodaj moze nazwe forum skad zapusciles pliki.

ocenił(a) serial na 9
4god10

www.warez-bb.org ale wymaga rejestracji a szukajcie pod tytułem "four kings"

ocenił(a) serial na 9
Cinek_16

Sorki mialo byc oczywiscie "Four Gods".

ocenił(a) serial na 9
4god10

Żeby nie rozczarować. Nie są to odcinki specjalne. To są raczej odcinki o kręceniu filmu i o mitach i historii związanych z serialem. Napisy są po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones