Tajemnica zawodowa (2021)
Tajemnica zawodowa: Sezon 1 Tajemnica zawodowa Sezon 1, Odcinek 1

Odcinek 1

42m
6,8 152
oceny
6,8 10 1 152
Tajemnica zawodowa
powrót do forum s1e1

jakież to podobne do serialu Od nowa na HBO. Kobieta o ustabilizowanej pozycji dowiaduje się o strasznych rzeczach męża, świat jej się wali na głowę w jeden dzień, do tego jej ojciec - stateczny elegancki pan.... jakbym oglądała gorszą podróbę. Po obejrzeniu 1 odcinka Od nowa nie mogłam doczekać się kolejnych. Po obejrzeniu Tajemicy Zawodowej już wiem, ze drugiego i kolejnych nie obejrzę.

Renata_Balazinska

Przecież tego jakościowo nawet nie ma co porównywać :) chyba, że w ramach przykładu jak robić i nie robić dobry serial ;)

ocenił(a) serial na 8
Renata_Balazinska


a ja dałam szansę i nie jestem zawiedziona, często mnie seriale po pierwszym odcinku nie wciągają a potem idzie jak burza

ocenił(a) serial na 9
Renata_Balazinska

Nie znam serialu, o którym Pani pisze, ale chętnie obejrzę, bo mi akurat Tajemnica Zawodowa bardzo się podobała, więc chętnie porównam :)

ocenił(a) serial na 8
Hindi_4

Obejrzałam oba, oba świetne, ale podobieństw raczej zbyt wielu nie widzę. Szczerze mówiąc jeśli ktoś uważa, że seriale są podobne to tylko dobrze świadczy o polskiej produkcji, że potrafimy zrobić serial na takim poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones