PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 042
oceny
7,1 10 1 36042
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Nie wiem, czy to potwierdzone, ale gdzieś na amerykańskiej stronie, czytałem, że ma coś być w 2014, gdyby ktoś chętny mógł lepiej sprawdzić byłbym wdzięczny.

użytkownik usunięty
Bogdan4674

W formie komiksu znowu...?? to ja dziękuje, nie skorzystam... :-)

ocenił(a) serial na 10

Nie komiks, tylko jako serial.

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Wszędzie już patrzyłem, nic takiego nie ma...(niestety)!!

ocenił(a) serial na 10

Wpisz coś takiego w Google : CW Smallville return in 2014

użytkownik usunięty
Bogdan4674

A Ty Drogi Kolego wpisz Sobie coś takiego - "1 kwietnia" albo "Prima aprilis" na jedno wychodzi :-)
Miłych wrażeń...:-)

ocenił(a) serial na 10

a próbowałeś w ogóle?

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Całe przeczytałem!!

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Popatrz na datę tego "newsa"

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Artykuł został napisany 1 kwietnia na Prima aprilis, tylko zastał UAKTUALNIONY 2 kwietnia...:-)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10

aaa no to sorry, złudne nadzieje hehe

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Tez bym bardzo chciał żeby to była prawda!! :-)
Znasz może DOBRZE Angielski??

ocenił(a) serial na 10

zależy do czego Ci potrzeba, w sumie maturę to na 75% zdałem 3 lata temu XD

użytkownik usunięty
Bogdan4674

No właśnie w tej sprawie(Smallville) co Twoim zdaniem jest napisane w tym tekście bo mi już się pokręciło i nie jestem pewny...:-)

Chodzi konkretnie o ten tekst - "Okay, Okay... April Fool's Is Over"

"Some people missed the memo that April Fool's Day happens on KryptonSite every year, so that they should beware of tricky articles... and this year, we had some doozies: That Smallville was returning to The CW with a continuation series in early 2014 (it's not), and that Tom Welling would be reunited with Kristin Kreuk on Beauty And The Beast (that's not happening either, yet, at least).

One thing that ISN'T an April Fool is that the look of the news articles will probably be what KryptonSite itself will look like soon. But if you missed this year's April Fool's gags..."

ocenił(a) serial na 10

Z tego, co tu zrozumiałem, to jest swego rodzaju dementi, że Kristin Kreuk nic nie mówiła o powrocie do Smallville, tym bardziej, że Tom Welling nie chce grać, ale do końca nie jestem pewien niech eksperci przetłumaczą.

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Tutaj ekspertów ze świecą szukać...:-)

Mówią tu, że niektórzy zapomnieli o psikusach robionych na tej stronie co roku na prima a'prillis i że powinni wystrzegać się takich artykułów. W tym roku ten żart polegał na wzmiance o powrocie smallville na początku 2014 roku. To tak po krótce. Także niestety - powortu nie będzie.

użytkownik usunięty
olik124

Woleli kontynuować w formie komiksu. Szkoda...

ocenił(a) serial na 9
Bogdan4674

mam pytanie, czy jakikolwiek zakonczony serial mial kontynuacje?

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Pytanie sugerujące błędne spostrzeżenie w stosunku do serialu "Tajemnice Smallville", które NIE zostały zakończone, a jedynie kontynuowane w innej formie niż dotychczas... :-)

ocenił(a) serial na 9

a czy jest moze dostepny gdzies na necie ten komiks??

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Nawet nie wiem, bo nie szukałem, nie bardzo jestem zainteresowany komiksem... :-) możliwe, że gdzieś jest na jakichś torrentach czy coś w tym stylu.

ocenił(a) serial na 9
kuradomowa84

poszukaj torrent-ów a znajdziesz :D

ocenił(a) serial na 8
kuradomowa84

Na torrentach jest cały w wersji CBR ;)

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Ciężko mi było się rozstać z TS, szukałem wielu seriali podobnego typu Smallville ... udało mi się ; )
Zacząłem oglądać Supernatural, cudowny serial!
Myślałem,że Tajemnice Smallville nic nie zastąpi..lecz to była pomyłka,uważam ,że SN jest ciekawsze od T.Sm.
Byłem wielkim fanem Smallville, nadal nim jestem!!! Zresztą oglądałem ten serial dwa razy ; ) i nie żałuję tego.
Więc się zwracam do fanów Smallvka.. zacznijcie oglądać SN!!

użytkownik usunięty
Salvatore20

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, oprócz tego że "SN jest ciekawsze od T.Sm"... :-) To jest akurat bzdura!!!
Owszem, Supernatural to na prawdę zajefajny serial!! ale bez żartów proszę!! Tajemnic Smallville już chyba nigdy nic nie przebije!!! Niestety...:-(

CO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE "SUPERNATURAL" STAWIAM ZARAZ NA DRUGIM MIEJSCU, NAJLEPSZYCH SERIALI NA ŚWIECIE!!!

ocenił(a) serial na 10

Też jestem tego samego zdania, że TS już żaden serial nie przebije, chyba, że ewentualnie kontynuacja, ale tylko z tymi samymi aktorami.

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Okey, moze i nie ciekawsze,trudno ocenic,trzeba by było ogladac oba seriale w tym samym momencie,czyli zaczac w ten sam dzien.. smallville dawno juz sie zakonczylo,teraz mam piekne przezycia z SN i dlatego zapewne tak napisalem ; )
Ale nie zmienia to faktu ,ze TS i SN sa najelepsze!!!!! Zaden Dexter,The Walking Dead tego nie pobije!!

ocenił(a) serial na 9
Salvatore20

tylko ostatnie sezony Supernatural bardzo obnizyly poziom niestety...

ocenił(a) serial na 10
kuradomowa84

kuradomowa,masz rację,zresztą w Smallville mi się wydaje ,że ostatnie 2 sezony byly żenujące bardziej niz te ostatnie sezony w SN,ciezko ocenic.

ocenił(a) serial na 9
Salvatore20

ja nawet lubie 9,10 sezon Smallville, ale to moze dlatego, ze było duzo Lois i ogladalam cale 10 sezonow za jednym zamachem....

ocenił(a) serial na 8
Salvatore20

Owszem kolego, Supernatural to świetny serial, ale tylko na samym początku. Ja bym nigdy nie powiedział, że Smallville jest gorsze. Polecam państu True Blood :)

ocenił(a) serial na 9
Real4ever

True Blood swietne, zgadzam sie :))

ocenił(a) serial na 8
Real4ever

Państwu*

ocenił(a) serial na 10
Real4ever

Real, na samym początku? czyli początkowe odcinki? ^^ ; ) , jak dla mnie serial trzyma poziom do 6 sezonu,pozniej coraz gorzej ...
True Blood? Ogladalem z 5 odcinków i więcej nie dałem rady.

ocenił(a) serial na 8
Salvatore20

Salvatore powiem ci tak - chodziło mi o pierwszy sezon. Tam wszystko było poukładane i wgl, to mi się podobało. Później akcja powoli traciła sens, aż ujrzałem wielkie gówno w 6 sezonie. Wtedy przestałem oglądać. a True Blood .. nie dziwię ci się. Pierwszy sezon to tragednia, lecz ja wytrwałem i nie pożałowałem :)

ocenił(a) serial na 10
Real4ever

No cóż to Twoje zdanie.
Ja uważam inaczej, Dla mnie 1 sezon byl kiepski,pozniej robilo sie coraz ciekawiej,az do 6 sez.
Z Trude Blood .moze i masz racje.. jednak to nie dla mnie,zbyt ponury byl., aktorzy tez mi nie wpadli w oko..ale moze jednak kiedys sie skusze i obejrze calosc.

ocenił(a) serial na 8
Salvatore20

Ojojoj jak dla ciebie 1 sezon Czystej był ponury to co ty byś powiedział jakbyś oglądał 5/6 sezon :D

ocenił(a) serial na 10
Real4ever

Pewnie byłbym w szoku ^^

Salvatore20

Znalazlem cos takiego w necie ale po angielsku i nie za bardzo dam rade to odczytać 'smallville reunion 2015'

użytkownik usunięty
korulas5

http://en.mediamass.net/culture/smallville/reunion.html

użytkownik usunięty

Jeżeli ten serial rzeczywiście mógłby jeszcze wrócić, to zastanawia mnie jak wówczas wyglądałaby obsada..
Zwłaszcza, że najważniejsza jest przecież główna rola, a niestety, ale prawda jest taka, że prawie 40-letni Tom Welling, chyba nie bardzo już dawałby radę, tak pięknie udawać/naśladować nastolatka :D

ocenił(a) serial na 8

Clark pod koniec serialu miał już 25 lat

użytkownik usunięty
kubala102

Serialowo być może i tak, ale w rzeczywistości miał już niestety, prawie 34.. :-/

ocenił(a) serial na 8

Przy dzisiejszej charakteryzacji oraz technologi to żadnej problem , nie zapominajmy że Tom Welling w pierwszym sezonie grał 15 latka

użytkownik usunięty
kubala102

Mam być szczery..? Jeżeli na dzień dzisiejszy byłbym jakimś milionerem, czy miliarderem, z pełną satysfakcją sfinalizowałbym całość lub chociaż jakąś część kwoty, jeżeli tylko w ten sposób mógłbym ponownie obejrzeć najlepsze na świecie Smallville, z nim w roli głównej!!

ocenił(a) serial na 10

Żeby reaktywować serial to by chyba trza było kilka takich miliarderów, jak Ty. Jeżeli już niech zrobią reebot w podobnym stylu, ale z kontynuacją przygód CK, jako Sipermena, bo Smallville to takie niedopieczone ciastko z kremem.

użytkownik usunięty
Bogdan4674

"reebot w podobnym stylu"

reboot*

Jestem za!

ocenił(a) serial na 8

PO za tym to chyba jest żart na prima aprilis

kubala102

Michael Rosenbaum Talks ‘Smallville’ Series Finale Return sprawdzicie ten artykuł

użytkownik usunięty
korulas5

Sugerować się artykułem z 2011 roku, to mniej więcej tak jakby, obawiać się końca świata, z 2012..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones