PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227036}

Tajemnicza kobieta

Mujer secreta
7,7 72
oceny
7,7 10 1 72
Tajemnicza kobieta
powrót do forum serialu Tajemnicza kobieta

Nigdy nie widziałam podobnej , gdyż zwykle w telenowelach biedna dziewczyna zakochuje się w bogatym chłopaku , ale na skutek intryg nie mogą być ze sobą. A "Tajemnicza kobieta" opowiada o bogatej mężatce(bardzo pięknej granej przez Carolinę Tejerę) maltretowanej przez męża alkoholika, która zakochuje się w młodszym od siebie chłopaku

cochise_3

Bardzo lubiłam te telenowelę, dlatego nie mogłam wybaczyć TVP, ze po wakacjach przeniosła jej emisję na godz. 10.00.
Masz rację, była oryginalna i bardzo przypadli mi do gustu protagonisci:D

cochise_3

W którym roku TVP emitowało tą telenowelę?

McKenzie

Jedna z moich ulubionych telenowel...chętnie obejrzałabym ją po raz kolejny.
Nie wiem czy można gdzieś kupić tę telenowelę na dvd...byłaby to dla mnie prawdziwa niespodzianka.
Serial TVP wyemitowało chyba w 2002.

ILIANA73

Tak pamiętam, był nawet konkurs TVP. Puszczano po jednym pilotażowym odcinku 3 czy 4 telenowel. A widzowie mieli zdecydować, która im się najbardziej podoba i tą wyemitują od początku do końca. I ten serial wygrał. Pamiętasz może z jakimi telenowelami rywalizowała TK? Pamiętam, że była tam jedna, która spodobała mi się bardziej niż ten serial. Jeśli pamiętasz odpisz.

christinearron

Ja pamiętam 3: El candidato z Humberto Zurita i Christian Bach, Carita Pintada (tu tytuł brzmiał "Aurora z południowych mórz"), Życie jak muzyka (Chiquinha Gonzaga).

stara_ciotka_lulu

I przypomniała mi się jeszcze jedna: Cuando hay pasion.

stara_ciotka_lulu

W ramach uporządkowania i uzupełnienia:
8 maja 2000 - Aurora z południowych mórz (Carita Pintada)
9 maja 2000 - Życie jak muzyka (Chiquinha Gonzaga)
10 maja 2000 - Wszystko dla miłości (Cuando Hay Pasion)
11 maja 2000 - Władca serc (El Candidato)
12 maja 2000 - Tajemnicza kobieta (Mujer Secreta)

Emisja "Tajemniczej kobiety" rozpoczęła się 26 czerwca 2000 (od poniedzialku do piątku). "Życie jak muzyka" też weszło do emisji, ale rok później - od 10 czerwca 2000 (raz w tygodniu w niedziele).

"Cuando Hay Pasion" emitowała Romantica, ale pod tytułem "Prawo do miłości".

ocenił(a) serial na 7
durczog

Tajemnicza Kobieta zastąpił w telewizji serial Gorzkie Dziedzictwo który się zakończył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones