PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467196}

Tajemnicze Złote Miasta

The Mysterious Cities of Gold
7,7 192
oceny
7,7 10 1 192
Tajemnicze Złote Miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze Złote Miasta

Od 2. lutego 2014 r. startuje emisja drugiego sezonu "Tajemniczych Złotych Miast" z polskim dubbingiem na nickelodeonie :D Zapraszam wszystkich fanów z Polski do oglądania.

ocenił(a) serial na 6
Biava

Z jednej strony fajnie, z drugiej... tyle siedziałem nad napisami, a teraz przestaną być potrzebne :)

ocenił(a) serial na 8
Sulpice9

Jak to niepotrzebne? Pomogły niecierpliwym cieszyć się drugim sezonem na długo przed polską premierą :D

ocenił(a) serial na 6
Biava

Tego się będę trzymał ;) Poza tym, jeśli dubbing będzie na tym poziomie, co piosenka tytułowa, to wszyscy będą polować na wersję z napisami :)

ocenił(a) serial na 8
Sulpice9

No nie postarali się za bardzo z przekładem czołówki :/

ocenił(a) serial na 6
Biava

Zobaczymy jak aktorzy... Jak szef studenckiej grupy dubbingowej jestem trochę przewrażliwiony, ale na razie mam złe przeczucie - no cóż, zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 8
Sulpice9

widziałem pierwszy odcinek i nie postarali się.Piosenka tytułowa jest śpiewana po polsku,a mogli zostawić oryginalną czołówkę.Dubbing nawet ujdzie ale dziewczynkę o imieniu Tao dubbinguje Maciej Falana.
A piosenkę śpiewa Katarzyna Łaska.

ocenił(a) serial na 6
kevinek

Zgadzam się co do piosenki (choć po pierwszym sezonie nostalgiczni widzowie [tacy jak ja :) ] marzyli o polskiej wersji). Polecam obejrzeć najpierw pierwszy sezon (bo można się pogubić), choć Falana jest akurat jednym z lepszym wyborów w tym dubbingu (Tao to chłopak :D ).

ocenił(a) serial na 8
Sulpice9

a Zia to dziewczynka ta???

ocenił(a) serial na 6
kevinek

Zgadza się :)

ocenił(a) serial na 8
Sulpice9

Bo Maciej Falana dubbinguje Zie.

ocenił(a) serial na 6
kevinek

Serio? Bo według hataku:

Jakub Zdrójkowski – Esteban
Maciej Falana – Tao
Zuzanna Galia – Zia
Grzegorz Kwiecień – Mendoza
Cezary Kwieciński – Sancho
Mirosław Wieprzewski – Pedro
Ryszard Olesiński – Kokapetl

A jeśli nic Ci się nie pomyliło, to twórcy dali ciała na całej linii :D

ocenił(a) serial na 8
Sulpice9

A no tak pomyliło mi się :D

Sulpice9

Hej, gdzie mozna znalezc Twoje napisy do 2 serii?

ocenił(a) serial na 6
Cez

Z niewyjaśnionych przyczyn, nie mogę Ci podać adresu filmweb ma dziwną politykę komentarzy) - po prostu wpisz Arwen136 w google.
(napisy robiła Arwen 136, a byłem odpowiedzialny za korektę do ostatnich odcinków, zwłaszcza naukowych epizodów)

Biava

Ma może ktoś jakieś namiary na wersję z oryginalną ścieżką dźwiękową?

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Zapraszam na polskie forum fanów Tajemniczych Złotych Miast, tam ktoś Ci pewnie pomoże.

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Zapraszam na polskie forum fanów Tajemniczych Złotych Miast, tam ktoś Ci pewnie pomoże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones