PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614988}

Tajemny krąg

The Secret Circle
7,1 20 192
oceny
7,1 10 1 20192
Tajemny krąg
powrót do forum serialu Tajemny krąg

Świat Nocy

ocenił(a) serial na 10

"Tajemnicy Krąg" to już drugi serial kręcony na podstawie ksiazek J.L. Smith, są jakieś
wieści czy powstąne w najbliższym czasie serial "Świat Nocy"?

sojkaxoxoania

Nie wydaje mi się aby ze Świata Nocy zrobiono serial.
Kto czytał to wie ,że w jednej książce znajdują się 3 historie dlatego powiedz mi jakby to miałoby wyglądać ?Jeden sezon jedna historia?Raczej nie.

ocenił(a) serial na 10
kwiatuszek446

Może nie 3 historie- jeden sezon, a 2 wydaje mi sie, ze było by w sam raz. poza tym myślę, że nie byłoby w tym nic dziwnego skoro każda z nich łączy sie przynajmnie jedna osoba. A szczerze, wolała bys ogladac 9 oddzielnych filmów?

sojkaxoxoania

Nie raczej nie poprostu nie sądzę żeby Świat Nocy został zekranizowany.

sojkaxoxoania

http://paranormalbooks.pl/2011/11/04/wykupiono-prawa-do-ekranizacji-domu-nocy/ więc może jednak coś z tego będzie, A to że książka zostanie zekranizowana, nie świadczy o tym że scenarzyści muszą się w 100% trzymać fabuły. Zarówno krąg jak i pamiętniki wampirów są już zmienione przez scenarzystów.

mewusia_m

Mewusia, twój link to wiadomość o ekranizacji "Domu Nocy" P.C. i Kristin Cast, a nie "Świata nocy" L.J. Smith ;)
Co do Domu Nocy, to fajnie by było, bo to całkiem niezła książka (oprócz tego, że główna bohaterka śpi z kim może) :)

aniula_anka

Fajnie w sumie by było, przeczytałam 2 księgi choć dostałam 3. Zazwyczaj scenarzyści nie trzymają się wcale fabuły książek. Mogliby np. się opierać na fabule pierwszego opowiadania o Poppy, które wprost uwielbiam. I zrobić ich dalsze losy, wpleść wtedy czarownice etc.

maaj_banes

O czym wogóle jest ta ksiązka ? i ile ta babka napisała ksiązek?

Marko81

Świat Nocy ma 3 księgi, w sumie bodajże 9 opowiadań ;>

aniula_anka

heh:) faktycznie, przepraszam za przeoczenie - tyle teraz tych istot nadprzyrodzonych w książkach i serialach... :P

mewusia_m

Spoko, też dopiero się skapnęłam jak zobaczyłam okładkę ;) Zbyt podobne te nazwy są!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones