PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614988}

Tajemny krąg

The Secret Circle
7,1 20 192
oceny
7,1 10 1 20192
Tajemny krąg
powrót do forum serialu Tajemny krąg

Pytanie o końcówkę

ocenił(a) serial na 9

Zamierzam właśnie wziąć się za oglądanie serialu. Jednak zastanawia mnie czy ma sensowne
zakończenie. Nie chce żeby ktoś zdradził szczegóły tylko chodzi mi o to czy ostatni odcinek jest
zakończeniem serialu czy (tak jak to miało miejsce w serialu Kyle XY) z powodu malej oglądalności
nie nakręcono dalszej serii i pozostawiono nie dokończoną akcje. Nie chciałabym spędzić ładnych
parunastu godzin na oglądaniu serialu którego zakończenie okaże się klapą ;D

ocenił(a) serial na 7
devil1994

Serial jest na prawdę dobry, więc go polecam, jednak zarazem odradzam, ponieważ ma fatalne zakończenie. Nie zdradzę jakie, tylko przedstawie na podstawie serialu "LOST" (który widziałeś bo masz oceniony na 7/10). A więc przez cały pierwszy sezon starają się otworzyć bunkier. Kiedy przychodzi ostatni odcinek, otwierają go, jednak nie pokazują już co się tam znajduję (to już jest w drugim sezonie, jednak "tajemny Krąg" na tym się kończy, czyli cały sezon zbierali się na to, żeby go otworzyć a kiedy im się udaję...THE END. Zresztą ostatnie sekundy serialu otwierają bardzo interesujące wątki i co najgorsze nie wyjaśnia ponad połowy, które toczyły się w trakcie. Tak wiec oglądni go sobie, bo jest na serio dobry, jednak nastawia się na to, że nie poznasz losów bohaterów do samego końca.

ocenił(a) serial na 9
theszymonfilipiak

Obejrzałam (jestem kobietą :)) nim ktoś skomentował, bo nie umiałam czekać. Serio dobry, wciągnął...ale ta końcówka...No trudno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones