PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95385}

Tajna misja

Mission Top Secret
7,0 878
ocen
7,0 10 1 878
Tajna misja
powrót do forum serialu Tajna misja

Oto grupka dzieciaków bezinteresownie walcząca z bezwzględnym kapitalistą panem Savage'em, powiedzcie mi to że to nie trąci lewacką ideologią;-)

Choć muszę przyznać że to był i jest mój ulubiony film mojego dzieciństwa.

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Gdzie tu widzisz lewactwo człowieku xD
To był również mój ulubiony serial z dzieciństwa
Co do rzekomego lewactwa tej serii muszę się nie zgodzić z tobą, tajne organizacje walczące z nadmiernie potężnymi ludźmi zawsze istniały. chociażby wielki rzymianin Marek Juniusz Brutus ...lił cezara bo ten był zbyt potężny;-) zrobił to dla republiki, walka ze skorumpowanymi organizacjami nie jest lewactwem lecz obowiązkiem obywatelskim.wile razy James Bond w służbie jej królewski mości walczy ze skorumpowanymi bogaczami, czyżby też był lewakiem;-)

Co do serialu pamiętam jak nie moglem się doczekać kolejnych odcinków, dzięki niemu zainteresowałem się filmami szpiegowskimi.

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Ale jaja odpowiedziałem na własny komentarz xD

Choć serial jest troszeczkę lewacki

ocenił(a) serial na 8
PawelK

niewątpliwie jest to jedna z najlepszych dyskusji, jakie miałem okazję przeczytać na filmwebie :)
pozdrawiam!

mokujin8

10/10! zdecydowanie najzabawniejsza dyskusja, na jaką i mnie udało mi się natrafić na fw :)

ocenił(a) serial na 10
pigglet1

troszeczkę się skmpromispwałem jakby powiedział F. Kiepski ; -) Ale co sądzisz o "Tajnej misji"??

PawelK

"Tajną misję" oglądałem lata temu, ale z tego co pamiętam podobało mi się wówczas, trzymało w napięciu, wprost nie mogłem doczekać kolejnego odcinka. Podobała mi się międzynarodowość i udział w tajnym, ryzykownym, ale ważnym przedsięwzięciu. Uwielbiałem sceny z centrum dowodzenia, mini terminale do kontaktu (dzisiaj jest telefonia 3G!), i fakt szybkiego dostępu do sprawdzonych informacji. Dzisiaj z łatwością możemy sobie wyobrazić internet w komórce z dostępem do nieograniczonych informacji. Wtedy to było coś! Ogromnie działało na wyobraźnię dziecka-widza. Elementy filmu akcji (jak dla dzieci) też były dobrą stroną serialu. Uważam, że był to jeden z lepszych seriali dzieciństwa.

ocenił(a) serial na 10
pigglet1

Mam podobne wrażenia i również uwielbiałem ten serial, zwłaszcza ta międzynarodowa współpraca dzieci agentów walczących dla naszego wspólnego dobra. Niestety mój najlepszy kumpel albo mój brat, zresztą to nieważne, zniesmaczył mnie do tego serialu. Gdy oglądałem z utęsknieniem wyczekiwaną powtórkę tego cudownego serialu usłyszałem jakoby równie dobrze mógłbym obejrzeć Radziecki film propagandowy, że niby główny wątek serialu kręci się wokół "zgniłego kapitalisty" którego pokonują "internationalalistyczne" i "postępowe" dzieci reprezentujące "postępową inteligencie" ;-) Po tym co usłyszałem czułem się jak para zakochanych z filmu "Poranek Kojota" co zrobiła sobie wakacje w Afryce, gdzie ich szczoteczki do zębów wylądowały w d...czarnych. Otóż po tym co usłyszałem od kogoś, czułem się jak tamta para co cały czas widziała przed oczami "murzynów wkładających sobie ich szczoteczki do zębów w d...ę" otóż zemną było podobnie przez długi czas nie mogłem się pozbyć lewackiego posmaku po tym filmie.

Ale miłość do ulubionego filmu z dzieciństwa zwyciężyła ;-)

PawelK

Powiem tak. Ukochany serial moich lat szczenięcych.
A dziś wydarzyło się coś niesamowitego. Leżę w łóżku, odsypiam nockę, a nagle w radio leci kawałek, który powinniście wyszukać :D
Polecam wpisać na YT "Caroll of Bels", najlepiej w wersji instrumentalnej.
Ja się obudziłem od razu, i natychmiast mi się przypomniał serial i wszystko. Wow.

pigglet1

Popieram

PawelK

Ta je*ana schizofrenia...

ocenił(a) serial na 10
winnie_the_pooh

Jaka Schizofrenia :-)

PawelK

Wygrałeś internet.

PawelK

wygrałeś internety xD

PawelK

Przy tak kultowym wydarzeniu muszę zostawić ślad swojej bytności.

Rozczarowany

Ja też. Oto "ślad".

PawelK

jesteś na Mistrzowie.org

schfyo

oraz na płycie z CD-Action

ocenił(a) serial na 10
microfilmweb

Hura jestem nieśmiertelny :-)

Jak gafy dyplomatyczne Jelcyna:-)
http://www.youtube.com/watch?v=R-z9wfueMAw

PawelK

BEKA MILION :D

użytkownik usunięty
PawelK

xD
zostawiam ślad

PawelK

nie no - polewka na maksa. Gratulacje :)

PawelK

HAHAHAHA, zaśmiałem na głos :D szacun

PawelK

szkoda że zwyzywałeś tego gościa :)

PawelK

Weź zrób z tego całą serię!

PawelK

Jestem Twoim idolem!

PawelK

hahaah epickie xD

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Czy na prawdę już każdą dziedzinę życia trzeba mieszać z polityką? Już dajcie spokój. Obojętnie jaka parta rządzi - i tak nic się zmieni. politykom w tym kraju zależy tylko na kasie.

ocenił(a) serial na 10
Coyotman

Niestety, to jest prawda. Wracając do tego co pisałem dwa lata temu. Czy słyszałeś że smerfy propagują komunizm. Papa Smerf to personifikacja Karola Marxa a smerf Ważniak to personifikacja Lwa Trockiego, zresztą nawet wioska smerfów funkcjonuje jak socjalistyczna utopia, smerfy nie mają prawie nic własnego wszytko jest wspólne. Tym miłym akcentem chciałbym zakończyć swoją wypowiedź :D
http://www.angelfire.com/mo/potatofarm/smurf.html
http://www.squidoo.com/SmurfCommunism

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bimberian

i Janusz Korwin nie jest potrzebny ^_^

Bimberian

Człowiek pisze, że lewacki, ale dobry, a Ty go nazywasz lewakiem? To bez sensu!

PawelK

Tego jeszcze w internetach nie było.

maciekges

kto z wykopu ?

optikpl

sory, ja z 'Gówno prawda' ;) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152108789085340&set=a.39785218 5339.176911.332030485339&type=1&theater

old_school_man

from Poland with LOL

optikpl

Ja z Wykopu :)

MADUR

Serial jest nie ważny, liczy się rozmowa ot z ot.
Poglądy, jakże często one się zmieniają......

ocenił(a) serial na 10
OnslaughT44

Wiem że to komicznie wygląda.

Co do tego co napisałem cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów:-)

PawelK

Powinieneś się leczyć, skoro kłócisz się sam z sobą to musisz być chory psychicznie.

ocenił(a) serial na 10
Gomez_2

Nie kłócę się sam ze sobą, odpisałem na komentarz z którym się częściowo nie zgadzam, nie zauważyłem że to był mój własny komentarz który napisałem rok wcześniej, byłbym skasował te odpowiedź,ale okazało się że nie mogę:-(
Można by powiedzieć że sam się udupiłem, teraz połowa internetu będzie ze mnie drzeć łacha :-(

PawelK

Nie przejmuj się komentarzami, masz dystans do siebie i to najważniejsze.

PawelK

jesteś memem :D

PawelK

" połowa internetu będzie ze mnie drzeć łacha" - lej na to :) jest wesoło :)

Andy Warhol: "Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu, zamiast powiedzieć sobie po prostu: 'no i co z tego'. To jedno z moich ulubionych powiedzeń. No i co z tego. Moja matka mnie nie kochała. No i co z tego. Nie wiem, jak sobie dawałem radę przez te wszystkie lata, zanim nauczyłem się tej sztuczki. Zabrało mi to dużo czasu, ale jak już się nauczyłem, to na zawsze."

ocenił(a) serial na 10
Bruno

Dzięki:-)
Więc najważniejsze to zachować stoicki spokój niezależnie od sytuacji?

PawelK

Nie drę z Ciebie łacha tylko martwię się o Twoje zdrowie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PawelK

Gratuluje dostania sie na mistrzowie,org ;-) Tak poza tym swietny autonokaut ;D

PawelK

Czyżby szykowała się nowa gwiazda internetu? ;)

PawelK

Po prostu jebłem XD Aż musiałem tu wejść i sprawdzić czy to prawda :D Mistrz internetów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones