PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648291}

Tancerki

Bunheads
6,9 1 887
ocen
6,9 10 1 1887
Tancerki
powrót do forum serialu Tancerki

serial anulowany po pierwszym sezonie, niestety główna bohaterka jest strasznie irytująca, a momentami wręcz głupawa - wielokrotne sceny, w których razem ze swoją teściową zasypiają w gabinecie księgowego lub nie płacą przez cały rok rachunków sprawiają że człowiek zastanawia się w jakim świecie one żyją. sam pomysł na serial uważam za bardzo fajny, jednakże potencjał nie został odpowiednio wykorzystany. film dla nastolatek, dorosły widz z pewnością prędzej czy później się znudzi lub zirytuje.

ocenił(a) serial na 10
kejtlin

"Główna bohaterka irytująca" jest raczej mało obiektywną opinią na temat całego serialu. Dla mnie irytujące i beznadziejne są 2 broke girls, 2& half men czy big bang theory, ale nie wyrażam tak swojej opinii, bo nie ma to nic wspólnego z konkretnymi wadami. Mi się podobał i uważam, że główna bohaterka nie jest irytująca, a oderwanie od rzeczywistości niejednokrotnie jest plusem. No i powstały dwa sezony :)

ocenił(a) serial na 5
zz_

Sezon 1 - 18 odcinków ! Stacja nie chciała kontynuowac z uwagi na slaba ogladalnosc.

Odnośnie twojej wypowiedzi:

""Główna bohaterka irytująca" jest raczej mało obiektywną opinią na temat całego serialu."
- na tym polega ocena, na subiektywizmie, nikt z tu obecnych nie ocenia obiektywnie ponieważ nie ma wytycznych według których należałoby dokonać oceny

"Dla mnie irytujące i beznadziejne są 2 broke girls, 2& half men czy big bang theory, ale nie wyrażam tak swojej opinii, bo nie ma to nic wspólnego z konkretnymi wadami."
- no to sie zdecyduj czy jest to dla ciebie irytujace czy nie, a takze zdecyduj sie czy wyrazasz swoją opinie czy jej nie wyrażasz, bo konstrukcja zdania ktorej uzywasz przeczy jakiejkolwiek logice

"Mi się podobał i uważam, że główna bohaterka nie jest irytująca, a oderwanie od rzeczywistości niejednokrotnie jest plusem. "
- I super, masz prawo do wlasnej opinii. Pewnie jestes w grupie docelowej osob dla ktorych serial byl dedykowany.

zz_

Big bang theory rewelka i śmieszne ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones