PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648900}
4,1 1 256
ocen
4,1 10 1 1256

Tato Tato Tato
powrót do forum serialu Tato!Tato!Tato!

Rewelacja dla smakoszy!

ocenił(a) serial na 10

Urocza i błyskotliwa animacja i chociaż za często powtarzane są te same odcinki, to niektóre z nich mogę oglądać na okrągło - np. Zgaszacz! Świetne dialogi, a perory Tatusia wygłaszane są z cudownym namaszczeniem! Znakomita satyra - niestrawna jedynie dla konsumentów prymitywnej rozrywki... Może Czesio jest bardziej na czasie, ale ja się bardziej cieszę z tego ponadczasowego - smakowitego dowcipu, a Leon przypomina mi nieco Ojca z Wojny Domowej - nieśmiertelnej klasyki gatynku. .. Pozdrowienia dla wszystkich fanów tej perełki!

sobolanna

Mi również bardzo się podoba i nie wiem dlaczego jest taka fala hejtu na ten serial.

ocenił(a) serial na 9
sobolanna

Podpisuje się

ocenił(a) serial na 1
sobolanna

Czesio jest równie żenujący:/

ocenił(a) serial na 1
sobolanna

Ten komentarz to jakiś żart:D ta bajeczka jest tak prymitywna, że aż czuję się zażenowana jak muszę to oglądać, serio, wstyd mi za Comedy Central że puszczają taki szajs. I wspomniany Czesio też jest takim samym szajsem. "Dla smakoszy", "Urocza i błyskotliwa" no uśmiałam się:D

ocenił(a) serial na 9
sobolanna

"Znakomita satyra - niestrawna jedynie dla konsumentów prymitywnej rozrywki..." - podpisuję się obiema rękami, lepiej bym tego nie ujęła! Ludzie nie lubią myśleć, inteligentny humor to nie dla nich, wolą humor typu "Kiepscy", a Tato... jest dla nich po prostu niezrozumiały, stąd fala hejtu.
Producenci, pozdrawiam Was serdecznie i proszę o więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones