PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648900}
4,1 1 254
oceny
4,1 10 1 1254

Tato Tato Tato
powrót do forum serialu Tato!Tato!Tato!

Tragedia! !!!!!!

ocenił(a) serial na 1

Już mam tego dość. Na comedy central ciągle zmusza do przełączenia na inny kanał bo jest zbyt żenujące, żeby to oglądać... Ktoś chyba próbuje przepchać na siłę ten badziew byle dać zarobić twórcom...

ocenił(a) serial na 1
Adanedhelus

Dokładnie!!!!! Jeszcze się wycwanili i puszczają na Comedy Central HD i Comedy Central Family jednocześnie. A tego po prostu nie da się oglądać! Żenujące, irytujące, idiotyczne.

savargia

Inteligencja PO-wca!

ocenił(a) serial na 7
Adanedhelus

Chyba comedy central nie jest ci pisane..

czykenowski

Trzeba być mało inteligentnym,żeby nie rozumieć tego dowcipu.

użytkownik usunięty
agata_wieckowicz

Można rozumieć dowcip i nie uważać go za zabawny.

To fakt

Każdy lubi co innego

ocenił(a) serial na 10

W takim razie nie rozumiesz ;]

ocenił(a) serial na 2
agata_wieckowicz

Rzeczywiście, humor najwyższych lotów, swoisty wyznacznik inteligencji.

kieko

Humor jest ironiczny. Dowcip nie jest wyznacznikiem inteligencji, ale rozumienie ironii już tak.

ocenił(a) serial na 10
agata_wieckowicz

Potwierdzam!!!!!! Świetna bajka, reszta pier*oli głupoty...

agata_wieckowicz

Masz rację. Większość ludzi to idioci. Nie łapią, że z tych bajeczek można wyciągnąć jakiś morał (ciekawe czy wiedzą co to słowo znaczy). Zero intelektu. Nie rozumiejąco to sarkazm, ironia, przenośnia. Potem nic dziwnego że w ławach sejmowych siedzą wybrani przez nich idioci. Smutne ale przawdziwe :-(

ocenił(a) serial na 4
Adanedhelus

Dokładnie,na początku nawet było znośne i myślałem że to tylko na krótki czas i zdejmą to z anteny.Ale gdy w kółko zaczęli puszczać te same odcinki,to zrobiło się nudne i denerwujące jak reklamy ciągle puszczane :-/.

Adanedhelus

Chyba nie wszyscy rozumieją ten satyryczny serialik:)

ocenił(a) serial na 1
smiszka

Moje dzieci rozumieja ale ja jestem troche starszy i nie interesuja mnie juz takie bzdury na niskim poziomie. To wlasnie oznacza slowo "zenujace"...

Adanedhelus

Twój poziom myślenia jest jeszcze na niższym poziomie. Zapewne zwolennik PO!

ocenił(a) serial na 1
smiszka

ten serialik to są żarty o pierdzeniu z odrobinę bardziej skomplikowanym językiem. Do tego 90% żartów opiera się o coś, co 20 lat temu było oklepane (wszystko co dobre masz po mnie, resztę masz po matce)

Speedtroll

Nie o to chodzi w tym serialu. Dziwi mnie twoja postawa, bo ten koszmarny badziew South Park oceniniłeś wysoko. A tam są dowcipy o pierdzeniu, na dodatek najniższego lotu. Widocznie ten "skomplikowany język" przerasta każdego z was.

ocenił(a) serial na 1
Sasayaki

Co? XD Czy ja dobrze czytam? South Park - największa kreskówka naszych czasów, animacja ironiczna, nie akceptująca czegoś takiego, jak cenzura i będąca satyrą (przynajmniej od sezonu ok 4) tego co się dzieje a świecie uważasz za gówno, a kreskówkę, która swój cały żart opiera na używaniu słów w stylu "paralelne" w żartach godnych najsłabszych żartów prowadzącego familiady, dotyczących głównie oklepanego tematu "wszystko co złe masz po mamie, całą resztę masz po mnie" uważasz za arcydzieło komedii? Wow, nie mam pytań

ocenił(a) serial na 10
Adanedhelus

Jezu ludzie. Ja nie wiem skąd w was takie ograniczenie.... To jest bardzo przyjemna, fajna i w dodatku krótka bajka o naszej codzienności. Świetna dla dzieci jak i dorosłych. Świat byłby lepszy jakby dzieci oglądały to niż South Park np... Trochę dystansu i poczucia narodowości drodzy ludzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones