PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 599
ocen
7,8 10 1 46599
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Gdzie mogę znaleźć 3 odc po polsku ? Ale żeby był w necie :*

ocenił(a) serial na 10
domina55

Grupa Hataka zobowiązała się tłumaczyć napisy do Teen Wolf, ale jak widać ciężko im to idzie bo odcinek już dawno był, a napisów jeszcze nie ma.

P.S Radzę nie czekać i oglądać po angielsku, jest do zrozumienia :)

ocenił(a) serial na 10
martakamyk13

Jak za zawołanie, napisy dopiero się pojawiły :)

martakamyk13

na jakiej str są napisy?

ocenił(a) serial na 10
sylwiat93

napisy24

martakamyk13

Zgadzam się, angielski nie jest na bardzo wysokim poziomie, a aktorzy mówią wyraźnie.

martakamyk13

"Zobowiązała się" to chyba lekka przesada, bo nikt im za to nie płaci i nikt nie ma prawa niczego wymagać. Tłumaczami są hobbyści, w znacznej części studenci, a sesja trwa ;). Jeśli komuś zależy to poczeka, a komentarze "ciężko im to idzie" są zdecydowanie nie na miejscu, bo jak na razie trzymają charakterystyczny dla siebie, wysoki poziom, a jedyny problem jaki ich zapewne dotyka to brak czasu, co należałoby zrozumieć.

Sprawne tłumaczenie Housa chyba za bardzo ludzi rozbestwiło. Kiedyś czekało się tygodniami i nikt nie narzekał.

ocenił(a) serial na 10
Aytin

Wiem co to sesja bo aktualnie przechodzę ten horror i wydaje mi się, że określenie "ciężko im to idzie" jest jak najbardziej odpowiednia ponieważ rzeczywiście jak już wspomniałaś/eś trwają egzaminy i nie każdy ma na to czas więc z napisami jest ciężko. Napisy z hataka są rzeczywiście na wysokim poziomie i jak sam/-a wspominasz "jedyny problem jaki ich zapewne dotyka to brak czasu" i to, że zwracam uwagę wcale NIE atakującym komentarzem nie znaczy, że nie rozumiem bo wręcz wiem jak to jest pisać za free. Pozdrawiam! :-)

ocenił(a) serial na 2
domina55

na iitv(kropka)info(ukosnik)teen-wolf sa przetlumaczone 3 pierwsze odcinki .

citronice

4 tez juz jest :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones