PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 563
oceny
7,8 10 1 46563
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

5 sezon

ocenił(a) serial na 7

Tego się nie da oglądać na chwilę obecną. Serial całkowicie zatracił pierwotną konwencję. Tak to jest, jak się na siłę chce robić dramaty. Bo przecież musi być poważnie i bez humoru, żeby przypadkiem nie posądzić twórców o robienie czegoś niedojrzałego. Jak na mój gust za dużo się dzieje, istne wariatkowo, a do tego scenarzyści nie mają pomysłu, jak wybrnąć z miszmaszu, w który się wplątali. 5A jeszcze zdzierżyłam, ale oglądając 5x11 po prostu się niewyobrażalnie męczyłam.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Ja też się męczyłem.Straszny chaos i przeskakiwanie ze sceny na scenę.Już nie mówię o tym,że po takiej przerwie ciężko było z powrotem nadążyć za fabułą.

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

No niestety, przedobrzyli. Mam sentyment do tego serialu, ale jak tak dalej pójdzie, to przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.

ocenił(a) serial na 5
Goszka_

Jeden sezon mroku jeszcze dało się wytrzymać, zwłaszcza że Nogitsune wyszło im całkiem nieźle. Ale dalej to już bezsensowne silenie się na mrok, który na dłuższą metę do tego serialu nie pasuje. Pierwszy sezon miał swój urok, nawet jeśli był trochę głupkowaty. Teraz tylko dramy, kolejne trupy porozrzucane po całym mieście i cotygodniowy atak na szpital.

ocenił(a) serial na 7
deathmaster

Właśnie o to chodzi, że serial z zamierzenia miał być połączeniem komedii z saj-faj, a na piątym sezonie nie zaśmiałam się ani razu. Brakuje trenera, sarkastycznych wstawek, nieporadnej Kiry nawet (nie wierzę, że to mówię). Obejrzę następne odcinki w nadziei, że coś się poprawi, ale jeśli nie, to chyba odpuszczam Teen Wolfa i będę zacierała złe wrażenie pierwszymi sezonami.

użytkownik usunięty
deathmaster

Szczerze to ja już nawet nie chcę się zastanawiać co oni wymyślą w 6 sezonie, wiadomo że wcisną jeszcze więcej mroku, nowych postaci które uśmiercą po paru odcinkach, nowe shipy a cały serial przejmie postać Liama i i Masona którzy będą zabić supernaturale. :/

ocenił(a) serial na 7

A to kolejna sprawa, że więcej na ekranie nowych twarzy (Liam, Mason, Parish, Malia, Theo, Hayden) niż tych starych (raptem Scott, Stiles i Lydia). To trochę przeszkadza. Teraz to powinno się nazywać "Teen Wolf: Nowa generacja".

użytkownik usunięty
Goszka_

No dokładnie. Mi tak brak Petera, nawet Dereka i może trochę Jacksona i Isaaca że wolę aby jeszcze oni wrócili a z nowych postaci usunąć większość prócz Masona, Liama, Malii bo dziewczyna fajnie sobie radzi w 5s i ewentualnie Theo

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Masz Racje 101% Już mnie to wku..... szczerze to 2 odc z 5a mi sie podobały ;/ , Bardzo dobrze to napisałem przedobrzyli , jeżeli 5x13 ma być taki jak x11 x 12 to chyba podziękuje , serial wypalił się po 3b....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones