PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

5x17

ocenił(a) serial na 7

Mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony powrót do starego, dobrego Teen Wolfa - lacrosse, Coach (<3), trochę poczucia humoru, podobała mi się też współpraca z innym stadem. Z drugiej strony przynudzający Parrish, po raz kolejny Kira mająca problem z opanowaniem swoich mocy i matka roku.
Ja to widzę tak - serial wraca na dobre tory po to, żeby zaraz się wykoleić. No, scena, w której Lydia się wyrywa do Jordana w inkubatorze była żenująca. Odpuściliby sobie tego typu banalne zagrania i byłoby dużo lepiej.

ocenił(a) serial na 7
Goszka_

Super, że wrócił trener. Trochę powiało dawnymi odcinkami, mnie się nawet podobało.
Chyba już się rozjaśnia kto jest Bestyjką.

Goszka_

Robią cały odcinek o Stydii, gdzie mamy Stilesa dostającego pierd*lca na punkcie uratowania Lydii, żeby w następnym odcinku nic nawet o tym nie wspomnieć i mieć praktycznie zero interakcji ze sobą. Mamy za to pedo-parrisha i Lydię która przez cały sezon prawie w ogóle nie jest ze swoją paczką tylko niańczy Jordana. W ogóle ona chyba niedawno wyszła z psychiatryka, miała dziurę w głowie i wiecie no i nagle zachowuje się jakby nigdy nic? Fajnie. Uwielbiam Teen Wolfa, tak świetnie umieją prowadzić swoje postacie *sarkazm*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones