PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 566
ocen
7,8 10 1 46566
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

6x01

użytkownik usunięty

Widzę, że nie ma jeszcze tematu więc zakładam. Piszcie - jeśli macie - przemyślenia, teorie i opinie.

Szczerze mówiąc nie jest źle, ale początkowa scena z Layden i jak się miziają na ławce mnie bardzo zniesmaczyły, wtf was that?? Ja rozumiem, że tfurcy chcieli dać trochę romansu ale to coś między tym dwojgiem jest nie do zniesienia.

Więc tak:

+ Stiles rozwalający system swoim zachowaniem i tekstami (pamiętajcie, nigdy nie zaglądajcie pod cudze łóżko, bo zobaczycie kopyta - potwierdzone przez Stilesa)
+ wspólne scenki Scotta x Stilesa
+ scena z szeryfem i Stilsem
- heej synu!
- tato tato nie zapomniałeś o mnie!
- wszystko dobrze, spokojnie, a teraz... kim jesteś?
zdechłam:'(
+ wejście Malii jako kojota

+/- Stydia - niektóre sceny gdzie po prostu chodzą koło siebie i nawijają były fajne, scena w której zabrali Stilesa - fajnie, ale tak szczerze - po co ten pocałunek? Żeby Lydia myślała, że go kocha?

- Ploszek jako "mega przystojniak, przed którym każda laska z klasy i gej Mason rozłożyliby nóżki" - przedstawione po fan ficowsku i zbędne
- brak Melissy i Petera

I tyle z mojej strony.

ocenił(a) serial na 2

Ech, lekka kiszka jak dla mnie, chociaż pewnie dlatego że spoilery dość sporo odkryły i mało było zaskoczeń. No ale:
+Malia i jej wejście gołego smoka. I to odrzucenie włosów na koniec. Ah!
+Malydia. Czuję w kościach, że ich przyjaźń będzie epicka i cudowna i cholernie się cieszę, że tak dobrze współpracują. Ogólnie to jestem za tym, żeby obie puściły Stilinskiego kantem i zaczęły romantyczny związek.
+Mama Martin nie pozwalająca sobie w kaszę dmuchać.
+Hayden podnosząca samochód, to było niezłe.
+Nowy nauczyciel, ze spoilerów widać że będzie się działo :D
+Corey x Mason, czyli moje dwa słodkie jednorożce.
-Stiles. Działa mi na nerwy od piątego sezonu i niestety w tym nie zaczęło się lepiej.
-Scott zaatakował samochód jako Tru Alfa, to znaczy że już wszyscy wiedzą o supernaturalach?
-Ghost Riders przypominający… uwspółcześnione Nazgule albo kowboi… tak mi to nie gra z nordyckim i germańskim Dzikim Gonem, eh.
-Layden. No słodcy są i… tyle.
-Stydia. Uwielbiam brotop, serio tak cudownie wyewoluowali od pierwszego sezonu. A teraz, powrót do przeszłości. Oh, i Stiles był cały czas w niej zakochany, nawet jak był w związku z Malią. Odjazd. I sorry, ale co to ma być? Nie całujesz kogoś jeśli ta osoba mówi NIE. Znowu się zachowuje jak Stiles z pierwszych sezonów, eh.
-Nie wspomnieli Kiry nawet RAZ.
-Gdzie do jasnej cholery podziewa się Parrish? D:
-Czołówka. Serio? Wygląda jak fanvid. Plus, tyle słyszałam jak to Derek został wywalony z serialu, bo mieli się skupić na młodszej generacji i dzieciakach, a do czołówki wklejają rodziców. Mason, kto? Hayden, kto? Corey, kto? Ok., rodzice zasługują na wyróżnienie, ale serio? W czołówce? Plus sceny, które powybierali. Stare czołówki były epickie, ta jest do zapomnienia.
-Peter! Gdzie jesteś?

Tyle marudzenia. Coś mi się wdaje, że ten sezon będzie strasznie… roztrzepany.

użytkownik usunięty
akane171

Z większością się zgadzam, ale co do dodania rodziców do czołówki - mi się osobiście ten pomysł podoba. Jakby nie patrząc, przewijają się oni przez wszystkie sezony i często są znaczącymi postaciami. Jednak idąc tym tropem powinni dodać do openera Petera (oż Ty, aż się zrymowało :D). Fakt, kiedy na twitterze zobaczyłam, że to jest niby prawdziwa czołówka poczułam pewien niesmak bo wygląda bardzo fan ficowo i brak tutaj inwencji jak przy pozostałych openerach. No ale rozumiem, że to ostatni sezon i dali nam misz masz z poprzednich sezonów a nowym jako podsumowanie całości serialu. Logiczne.

Zgadzam sie ;) Pojawienie sie rodzicow w openingu jak dla mnie duuzy Plus! Sa oni od samego poczatku dlatego jak najbardziej im sie nalezy ;)
Co do reszty..Masona ..Hayden..i innych ktorzy nie zostali dodani do czolowki ..jak dla mnie dobrze !
No bo po co? Jakby chcieli dodac te wszystkie postacie, to opening trwalby z 5 minut ;p.

ocenił(a) serial na 2

Ostatecznie, mogę się zgodzić co do dodania rodziców, jak mówiłam, ogólnie zasłużyli na wyróżnienie. Ale dalej obstawiam że czołówka jest zrobiona na kolanie. Podsumowanie? Ok, ale wyszło nieklimatycznie i mało, bo ja wiem?, profesjonalnie. No ale, może macie rację i się czepiam. Po prostu wcześniejsze podobały mi się bardziej :D

akane171

To ze wczesniejsze openingi byly lepsze to prawda. Teraz jest lekki chaos jak dla mnie ;),ale po kilku odcinkach bedziemy ju do niego przyzwyczajeni :)

akane171

Malydia ?.. Brzmi swietnie..a wygladaloby to jeszcze lepiej *-*

ocenił(a) serial na 2
Deathstrroke

Jak dla mnie wyglądało bardzo dobrze. Lydia jak widać jest przyzwczayjona do nagich ekscesów Malii, bo nosi ze sobą w torebce zapasowe ciuchy xD Rozwaliło mnie to. Uwielbiam je obie i cicho im kibicuję.

ocenił(a) serial na 9
akane171

Ja doszłam do wniosku, że dobrze, że to ostatni sezon. Bez Dereka, Trenera, Petera, Melissy, za to Hayden, Corey itd. Zastępują fajne postacie nowymi płaskimi, byle byli w odpowiednim wieku...

ocenił(a) serial na 2
Agness_92

Szczerze jak dla mnie mogli zakończyć na 4 sezonie. Piąty strasznie namieszał, a szósty porządnie wstrząsa kanonem. No ale zobaczymy.
Za świeżakami też nie przepadam. I straciłam dużo szacunku po sposobie, w jaki pozbywali się starych postaci i zastępowali je nowymi. No i serio, żadna historia postaci, które odeszły tak naprawdę się nie zakończyła, wszystko wisi w powietrzu. Ech.

Agness_92

Przeciez Peter sie pojawi :).. i slyszalem ze Kira, ale to moga byc plotki;)

ocenił(a) serial na 9
Deathstrroke

niby tak, ale i tak w porównaniu do pierwszych sezonów słabiutko. Derek był moją ulubioną postacią, mieli fajną dynamikę ze Stilesem, a Peter ich uzupełniał od czasu do czasu. Podobnie Melissa i Szeryf byli fajnym duo, a też już nie mają za dużo wspólnych scen. Trener i lacrosse byli ważnym wątkiem, a teraz kompletnie nic, szkoła jest bladym tłem. Brakuje mi tego.

Agness_92

Derek=/.. nadal mam nadzieje ze sie jeszcze pojawi chociazby w jednym odcinku. Rowniez moja ulubiona postac=/.. wszystkie sceny Dereka i Stilesa byly swietne;).. wesolo bylo^^
Pociesza mnie fakt ze Stiles i Peter bedac zapomnianymi beda sie wspierac i sobie pomagac w wydoataniu sie z miejsca gdzie trafili.

Deathstrroke

wydostaniu*

użytkownik usunięty
Deathstrroke

Bardzo czekam na wspólne sceny Stetera, ten duet jest mega!

ocenił(a) serial na 7
Deathstrroke

Derek już sie nie pojawi... Dostał "epicką" rolę w super kuzynce do której imo kompletnie nie pasuje i posypał sie deszczyk zielonych umilaczy życia ;) Także niestety (dla mnie również) Derek już nie zagości w TW :/

cwib

Wiem ,wiem ...slyszalem niestety..i widzialem. Ale nadzieje mam nadal ;P
Dobrze , ze chociaz Peter sie pojawi ^^

ocenił(a) serial na 8
akane171

Nie czytałam żadnych spoilerów i dla mnie odcinek był świetny. Pałętająca się gówniarzeria jest irytująca, ale cała reszta - miodzio, zapowiada się bardzo ciekawa historia.

S06e01.. jak dla mnie...nic dodac nic ująć. ;)
Od samego poczatku odcinek trzyma w napieciu.
Malia i to wejscie ...chyba nie trzeba komentowac <3
Sceny z Liamem byly swietne...chodzi mi o te, w których nie migdalil sie z Hayden. ( nie trawie jej odkad sie pojawila w serialu ;/)

Nowa postac w TeenWolf wypadla calkiem ok..chodzi mi o nauczyciela :)..,ale po wpisach na twitterze widze ze nie wszystkim przypadl do gustu. Co to bedzie jak pojawi sie Nathan..;p Jeszcze sie nie pojawil, a juz jest nielubiany przez wiele osob ;) (miedzy innymi ..przeze mnie ;p )

Ghost Riders -jak narazie nie wywarli na mnie zbyt duzego wrazenia, ale dajmy im troche wiecej czasu.

Stiles zapomniany przez wszystkich..przez swojego Ojca to było cos ! Scena pozamiatała.
Jako, ze jestem z tych ktorzy nie hejtuja Stydii , a wrecz przeciwnie ,to moge smialo stwierdzic , ze sceny z nimi byly naprawde swietne!
,,You cant forget me" -,,I wont" *-* ;/ So sad !

Czekam na powrot Petera ;p no i oczywiscie Theo ;)

Moge sie tylko przyczepic do dlugosci odcinka...jakos tak szybko zlecialo ;/.
Ja juz chce kolejny :)

Deathstrroke

"You dont forget me"*

użytkownik usunięty
Deathstrroke

Nathan? Co to ma być za jeden?

Nowy chlopak Malii
http://teenwolfgossip.tumblr.com/post/153229362158/maliagifs-still-of-malia-and- nathan-in-teen

Deathstrroke

Albo kochanek:)..
Jednak nadal mam nadzieje ze bedzie z Theo:p

użytkownik usunięty
Deathstrroke

Aaa okej :)

ocenił(a) serial na 2

Swoją drogą, premiera szóstego ma najgorszy wskaźnik oglądalności w historii serialu. Na żywo obejrzało odcinek trochę ponad pół miliona ludzi. W porównaniu z 5x01 stracili milion widzów. Można się zastanowić czemu xD

akane171

3 sezon wysoko postawil poprzeczke..kolejne byly coraz gorsze..to rowniez jest powodem takiego spadku ogladalnosi.
6 sezon mam nadzieje ze przebije je wszystkie ;)

akane171

Drugi odcinek tez moze miec slabo przez ten wyciek. Wkoncu 2 odcinek mozna już obejrzeć tyle ze po rosyjsku.

ocenił(a) serial na 2
Kamila9191

Ta, słyszałam, że wyciekło. Ale czy pierwsze dwa odicnki 5s też nie wyciekły? A oglądalność i tak była lepsza.
Tak czy siak, statystyki mają straszne, dobrze że dostali cały sezon i kręcą już 6B, bo w innym wypadku chyba by urwali sezon w połowie.
Ale ciekawe czemu jest aż tak źle? Wina marketingu i promocji? To że DOB znika na więkość sezonu? Wywalenie Kiry? Skupienie się na jednym shipie? Marginalizacja Scotta? Pierwszy odcinek nie był aż tak zły i miał chyba nawet lepszy klimat niż 5x01.

użytkownik usunięty
akane171

"Ale ciekawe czemu jest aż tak źle? Wina marketingu i promocji? To że DOB znika na więkość sezonu? Wywalenie Kiry? Skupienie się na jednym shipie? Marginalizacja Scotta"

Chyba to wszystko i jeszcze więcej. Szczerze, to już nie jest serial jakim był wcześniej.

Ja jednak nadal mam nadzieje ze 6 sezon jeszcze nam pokaze ;) i bedzie naprawde swietny, a nóż dorowna 3 sezonowi ;)

Kamila9191

Jesli chodzi o ten wyciek.. to brak słów... Tylko u Ruskich takie rzeczy..

ocenił(a) serial na 8

Lol jak lubie ten serial tak ewidentnie nie podobał mi się odcinek. Poza rozpaczliwą sytacją w jakiej znalazł się Stiles pod koniec same flaki z olejem. Moze to zmęczenie materiału ? A może ja juz jestemm tym serialem zmęczony? tu w sumie widze same pozytywne opinie O.o xD

użytkownik usunięty
mordarg

Ja też już jestem zmęczona. Nie czekam na premierę amerykańską i nie siedzę przy streamie, żeby obejrzeć równo z nimi, odcinki robią się nudne przez to, że albo mało się dzieje, albo przez powtórkę z rozrywki. Po prostu serial d*py nie urywa tak jak to robił w sezonach 1-3. Cieszę się, że s6 będzie ostatnim.

ocenił(a) serial na 8

są pomysły żeby kontynuować z Liamem jako głównym bohaterem i Scot miałby powracać w takiej roli jak kiedyś Derek. Ale jakoś wątpie żeby to miało szanse wypalić i porwać tłumy. Ewidentnie formuła ta już się wyczerpała to nic nie da że zmienią bohaterów a wręcz jeszcze tylko pogorszy sytuację.

użytkownik usunięty
mordarg

Nie nie, to było tworzone już całkowicie na siłę, lepiej żeby nie powstawało. Jednak z chęcią widziałabym spin-offy np. z Hale'ami.

mordarg

Jak Derek i Isaac wroci to moga robic 7 sezon :)

ocenił(a) serial na 10

nie śledzilam postu na bieżąco, ale nie mogę na forum znaleźć odpowiedzi na pytanie:
w którym odcinku wraca Stilles?
(przepraszam, że pytanie totalnie nie tematyczne)

użytkownik usunięty
Pikasia

O ile wiem to nie wiadomo, są spekulacje, że dopiero pod koniec 6a.

użytkownik usunięty
Pikasia

Update: https://www.youtube.com/watch?v=nIv3l5fNxds

Wynika z tego, że w następnym odcinku powróci sassy master Peter (om nom nom *____*) i będzie ratował Stilesa (Steter górą!!) także tego... się Stiles pojawi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones