PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 566
ocen
7,8 10 1 46566
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

6x04

ocenił(a) serial na 10

Jak po seansie najnowszego odcinka? :)

Zaczyna podobac mi się nowa wataha, Liam, Mason, Corey i Hayden. Ich relacja bardzo na plus. Wiadomo, nie zastąpią starych postaci, ale nie o to chodzi, prawda? :)
Malia też na plus, dobrze że wyparował ten jej loverboy, bo niesamowicie irytująca postac. ;)
Claudia Stilinski bardzo podejrzana, nadal nie rozumiem co tam robi, ale jej wątek na pewno zostanie ciekawie rozwinięty. Może też byc tak naprawdę ,,dobra'' i tylko scenariusz jest tak napisany, byśmy jej nie ufali. W końcu każdą panią domu zdenerwowałaby dziwna dziewczyna zrywająca nam tapetę ze ścian. Jednak to zapewne za tą właśnie ścianą znajduje się Stiles i reszta?
No i hallo, zwróccie w końcu uwagę na tego wspaniałego, stojącego samotnie jeepa, ludzie :D
Melissa i Chris pewnie skończą razem na koniec, scenarzyści dają im za dużo wspólnych scen ostatnio. Kto był pewien, że spiknie się ona z szeryfem? A tu taka niespodzianka, on teraz oczywiście ma żonę u boku, a więc i tak pani McCall nie spojrzy na niego, ale w poprzednich sezonach mieli urocze sceny. Jednak Chris też fajny facet, miejmy nadzieję że tej parze McCall-Argent się uda,bo młodsze pokolenie tego szczęścia nie miało (ja się cieszę, Allison to dla mnie jedna z najbardziej irytujących postaci w serialu. Aktorka też niesamowicie mnie irytowała).
Jeźdźcy Widmo idą na całego, jak będą mieli takie tempo jak w tym odcinku to z Beacon Hills nic nie zostanie, same puste domy. Tęskno już za Stilesem, zawsze było go tak dużo i przykra zmiana. Dobrze, że przynajmniej fabułę dobrze do tego zniknięcia Dylana wymyślili, a nie wyjaśniona obecnośc w formie jednego zdania i historia z du*y :D Poza Argentówną jakoś sensownie wyjaśniony brak aktora :D

ocenił(a) serial na 4
wioletaHP

A dla mnie nowa paczka jest słaba - Hayden nie znoszę tej postaci jest po prostu beznadziejna, Corey - tak słaby, że aż się rzygać chce, Mason - mózgowiec dla mnie ok i Liam - lubię gościa ale na lidera się jak dla mnie nie nadaje mimo, że waleczny. Klimat ogólnie całkiem niezły, poziom średni ale w zderzeniu z poprzednim sezonem jest ok.

ocenił(a) serial na 7
Kubafcbarca

Muszę się zgodzić.. dla mnie ta paczka jest beznadziejna. Hayden strasznie irytująca, sama aktorka strasznie mnie irytuje. Jedynie Mason na plus, Liam neutralnie, może być , ale nie musi

ocenił(a) serial na 4
zakazana_fw

Liam był nawet ciekawą postacią jak był nieobliczalnym szczylem teraz go ugrzecznili na maksa

ocenił(a) serial na 6
wioletaHP

Smieszne jest jak Scott jest bezużytecznym wilkołakiem a jeszcze gorszym alfą . Co zrobił by uratowac tych ludzi w tym odcinku? Odpowie mi ktos na te pytanie ? Jeżdzcy strzelaja do randomowych ludzi a on pilnuje Gwen jakby reszte w dupie miał a i tak jej nie uratował. Nawet sie na zadnego z tych Jeżdzców nie rzucił. Nic kompletnie nic nie zrobił. Malia ratowala ten odcinek jak mogła ale sama tego nie pociągie bez Stiles'a. Niestety brak Dylana na planie psuje całą otoczke bo nie ma nikogo ciekawego w tym serialu komu mozemy kibicowac. Bo chyba nikt po tym odcinku nie uwaza już Scotta za lidera ?!

użytkownik usunięty
coolerss

"Co zrobił by uratowac tych ludzi w tym odcinku?" Pewnie nic.

ocenił(a) serial na 8
coolerss

Zgadzam się z tobą i zaczyna mnie to wkur..

DEREK ALFA !!!! Scout wypalony w h.... !! już mnie mierzi słabeusz

użytkownik usunięty
wioletaHP

Stiles powróci w kolejnym odcinku, tak samo jak Peter :) Co do odcinka to jeszcze nie oglądałam, więc się nie wypowiem.

użytkownik usunięty

Dobra, obejrzane. I w sumie nie mam nic do napisania w związku z tym poza dwiema rzeczami - jeepem Stilesa i słowotokiem Melissy xD

ocenił(a) serial na 9
wioletaHP

Papa Argent i Mama McCall baaardzo mi się razem podobają :) Właściwie to chyba ratują ten odcinek.
Stilesa bardzo brakuje. Podoba mi się jak się droczą i nie podają jego imienia. Ale już wiemy, że będzie polsko brzmiące, bo po ojcu matki, a ona z domu Gajos :D I czy mi się wydaje, że próbują podpowiadać, że matka Stilesa tak naprawdę nią nie jest?

Mam nadzieję, że problem pokonania jeźdźców wymyśli Stiles z Peterem "od środka" (oni tworzyli świetny duet, mam nadzieję, że teraz też będzie pełno fajnych tekstów), skoro wataha na razie wyczerpała pomysły, a Parrish efektownie zebrał bęcki :) A tak w ogóle to co się stało w tym sezonie z tym całym Banshee-Hellhound przeznaczeni sobie i chemią między Lydią i Parrishem? Ja wiem, że Stydia bardzo popularna była na początku, ale taki przeskok kompletnie z kapelusza wzięty to chyba nie to czego fani chcieli.

PS. Swoją drogą jak to działa? Powinni zapomnieć o wszystkich "znikniętych". Ale oni pamiętają. Czy sama świadomość, że możesz zapomnieć jakoś chroni? Czy może to, że już widzą tych jeźdźców? Trochę niedopracowany wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones