PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 612
ocen
7,8 10 1 46612
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

6x15

ocenił(a) serial na 8

Jak myślicie kto oberwał na końcu?
Ja stawiam na jego Mamę.
Muszę przyznać że 6 sezon jest coraz lepszy. Bałam się że serial się stoczy a tu mi się coraz bardziej podoba

ocenił(a) serial na 8
akam91

miało być 6x16 xD wybaczcie. to pod wpływem emocji xD

ocenił(a) serial na 6
akam91

Ja mowie ze ojciec:)

ocenił(a) serial na 7
kogut999

tak blisko Scotta stała Melissa z Argentem i poza tym to ona w trailerach była w szpitalu więc to pewnie ona :)

ocenił(a) serial na 8
mannaga

Tez na nia stawiam. Ciekawe czy umrze czy przezyje

ocenił(a) serial na 7
akam91

z tego co zrozumiałam to dostała ona, ojciec Scotta i Mason. Mam nadzieję, że mama McCall i Mason przeżyją. ojciec mi obojętny:)

ocenił(a) serial na 8
akam91

Dlaczego Lydia jest taka "słaba"? Chodzi mi o nią jako bunshee. Pamiętam z jakiegoś sezonu, że walczyli kiedyś z jedną i była bardzo silna i potrafiła różne rzeczy. A Lydia? Rzuca w kogoś torbą i kopie? I dopiero wtedy wpada na pomysł z wyważeniem drzwi jak się prawie podusili? Wydawało mi się, że jako bunshee może więcej niż tylko przewidywać śmierć...

ocenił(a) serial na 9
aqwe

Tamta była silna i potrafiła różne rzeczy, bo zabijała ludzi jako ofiary, żeby być potrafić różne rzeczy i być silna. Ale fakt, Lidia rzadko używa swojego głosu.

ocenił(a) serial na 8
Meliona

Ja mysle ze ona sie troche tego boi. Tak to wyglada z boku :)

ocenił(a) serial na 5
aqwe

Bo scenarzystom przypomina się, że Lydia nie jest słabą idiotką tylko kiedy im to pasuje. Patrz sezon 4 i 5- zbliżyła się do Parrisha, który pomógł jej się rozwinąć, dzięki czemu stała się silniejsza i bardziej świadoma swoich mocy. No i wtedy nadszedł nieszczęsny sezon 6, gdzie scenarzyści potrzebowali słabiutkiej dziewczynki płaczącej za "wielką miłością" i Lydia nagle zapomniała wszystkiego, czego się o sobie nauczyła. Przykład na to jak scenarzyści sami nie rozumieją postaci, którą stworzyli.

ocenił(a) serial na 7
LittleSnowMonster

ja mam wrażenie, że scenarzyści nie tylko Lydii nie rozumieją. Malię też "zepsuli". Do tej pory to była baba z jajami, mało sentymentalna a teraz rozmemłana małolata z tekstami w stylu " mam 18 lat, nie chcę umierać bo cię kocham".
Poza tym scenarzyści nie pamiętają co sami wymyślili w poprzednich sezonach
SPOILER-
SPOILER
bójka Theo i Liama i krzyki do "Scotta"? Derek tłumaczył Erice i Boydowi, że wilki potrafią modulować wycie tak aby wydawało się, że jest ich więcej.
scena w składowisku broni: Scott wyczuwa zapach tej zabitej parki, tylko czy ze swoim supersłuchem i superwęchem nie odróżnia kawałka padliny od żywych ludzi? Jakby byli martwi to i tak by im nie pomógł więc niepotrzebnie się pchał.

a to tylko jeden odcink :)

ocenił(a) serial na 8
mannaga

oj sporo racji masz.. osłabiają strasznie postacie. Scott też mnie wkurza "możecie zabić wszystkich a ja i trzech moich przyjaciół nic wam nie zrobimy. ale wygramy". Absurd.
Malia fakt zepsuli pod kątem charakteru, bo mimika jej została..

ocenił(a) serial na 7
akam91

I to zdziwienie na twarzy Scotta, że ktoś jest skłonny do przemocy... Też powinien mieć w sobie trochę dzikości i zapalczywości aby chronić stado.
Tak, Malia czasem ma przebłyski starego charakteru,np w stosunku do Petera ale aż razi taka dwoistość.

ocenił(a) serial na 8
mannaga

Ciekawe czy sie opamiętają i Scott zacznie zabijac. Jesli do tego dojdzie to ja uwazam ze serial zyska. Teraz to az dziw ze Scott tak daleko zaszedl. Pytanie mam tylko co z tym ze jest alfa? Czy jak kogos zabije celowo to dalej nim bedzie. No bo niby alfa zostaje ten co zabije poprzednika. Scott jednak nikogo nie zabil a jakos soe nim stal wiec co jak zacznie zabijac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones