PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 612
ocen
7,8 10 1 46612
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Hej :) Dawno nie zaglądałam na filmweb ale gdy przeglądałam tumblra i natknęłam się na tą ciekawą teorię, to
musiałam to tutaj dodać.
Oto link: http://alphamullo.tumblr.com/post/76524583804/theres-two-nogitsunes-and-one-is-i n-allison

Niestety całość jest po angielsku.

Jeszcze niedawno nawet nie pomyślałabym o tym, że faktycznie w Beacon Hills mogą być dwa Nogitsune. W sumie
to ma sens skoro jedna z głównych postaci ma umrzeć. Może fani mają nastawić się na śmierć Stilesa jako iż jest
opętany, a na koniec sezonu okaże się, że to Allison umrze. W końcu śmierć Stilesa była by zbyt oczywista, a
zaskoczeniem by było gdyby okazało się że Ali też jest opętana. Moim zdaniem byłby to genialny zwrot akcji, tylko
szkoda mi Allison ;//

ocenił(a) serial na 10
Liv_B

Musze przyznać że bardzo ciekawa teoria. Nigdy sie nad tym nie zastanawiałam... mimo że zdziwiłam się gdy zobaczyłam "drugą" Allison, mimo wszystko nie skojarzyłam faktów.

Bardzo ciekawi mnie skojarzenie tego z jej "zanikami pamięci" bo wtedy widziała swoją zmarłą ciotkę i była mowa o tym że to przez te otwarte drzwi w umyśle przez poświęcenie sie Neomadowi. Ale w sumie to też mogło spowodować opętanie częściowe przez Nogitsune.

Również ciekawe jest to czemu Oni jej nie sprawdzili... poszli do Stilesa to czemu nie do niej, podejrzane. Może się czegoś obawiali, ale w sumie czego.... skoro są siłami natury.

A co do tego że śmierć Allison była by genialnym zwrotem akcji to masz racje... gdyby nie ta teoria nigdy bym tego nie podejrzewała.

ocenił(a) serial na 9
karo195

W sumie fragment z drogą do szkoły wydaje się być częścią otwartych drzwi w umyśle, jednak tak sobie teraz pomyślałam, że Stiles w ostatnim odcinku miał podobną sytuację, spał jednak był święcie przekonany że nie śpi i wszystko jest rzeczywistością. Może Allison wtedy też spała, a Nogitsune stworzył jej koszmar i w tym czasie przejął kontrolę nad jej ciałem.

Myślę także że Oni nie sprawdzili Allison ponieważ odnaleźli Nogitsune w Stilesie i na tym poprzestali, bo szukali tylko jednego.

ocenił(a) serial na 6
Liv_B

ja myślę, że nie sprawdzili Allison, ponieważ jest ona człowiekiem, a Stiles podobno ma jakiś związek supernaturalny ze strony swojej zmarłej mamy; idąc za tym Oni sprawdzali tylko supernaturalnych, bo tylko ich mógł opętać Nogitsune. Ale zgadzam się z Wami, smierć Allison byłaby sporym zaskoczeniem (choć już nie dla nas :D) i choć znów ja zaczęłam lubic w tym sezonie, to jak sobie pomyślę: ona lub Stiles, to wybór jest dość oczywisty.. :D

ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

Ha...to ja nawet nie wiedziałam,że jedna z głownych postaci ma zginąć :) Jak dobrze tu czasami zaglądać ;)

ocenił(a) serial na 9
SaiRIthy

Ja już sama nie wiem dlaczego Oni jej nie sprawdzili, ale jak na serio jest w to zamieszana to z pewnością wszystkiego dowiemy się w przyszłych odcinkach ;) Ja też jeśli miałabym wybierać między Allison i Stilesem to oczywiście wolałabym Stilesa żywego, mimo iż lubię postać Allison ;)

ocenił(a) serial na 10
Liv_B

Czytałam gdzieś że Crystal chce odejść z serialu... dlatego może też wymyślili że ona będzie 2 Nogitsune i ona zginie a Stiles jakoś przeżyje.

Liv_B

Bardzo interesująca teoria i żałuję, że ją przeczytałam, bo jak się sprawdzi, nie będę miała niespodzianki :D

To jest dobry pomysł, bo faktycznie Allison kiedy "odpływa" wychodzi z niej mroczna strona - ma koszmary (jak Stiles), jest zagrożeniem dla przyjaciół (jak Stiles), nie pamięta nic z czasu, kiedy odpływa (jak Stiles), tak samo jest tym przerażona i nie wie, co się z nią dzieje.

Może też para Nogitsune sprytnie wystawiło na front Stilesa, specjalnie go pierwszego "napompowało" mocą, żeby Oni skupili się na nim, podczas gdy drugi Nogitsune będzie mógł w spokoju działać.

Można traktować słowa Silverfingera jako foreshadowing: wyraźnie powiedział do Argenta, że będzie musiał zabić Nogitsune "nawet jeżeli będzie to jego córka". Pamiętam, że pomyślałam wtedy, że dziwny wybór porównania. Co jeżeli jest to zapowiedź sceny Chris versus opętana Allison? :o

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Chris kontra Dark Alison - to by było ostra jazda - oboje dobrze wyszkoleni do tego ojciec i córka (chciałam napisać syn!! ;D) A może Chris kłócił się z Derekiem i machał mu bronią przed nosem w promo, bo Derek coś rozkminił i postanowił zlikwidować Alison? Derek nigdy nie miał problemu z zabijaniem tych którzy stanowią zagrożenie (drugi sezon i obława na Lydię).

Gdyby powyższa teoria okazała się prawdziwą to było super!!!! Po trzech pierwszych odcinkach 3B wszyscy skupili się na Stilesie a Alison zeszła na bok.

aneant89

Dokładnie. Zastanawiałam się, skąd nagle Chris ma ostrą kłótnie z Derekiem - o co ta dwójka może się spinać, skoro ostatnio pyszczyli się do siebie... nie wiem, w drugim sezonie? Poza tym Chris pogodził się z wilkołakami w towarzystwie córki, nawet opiekuje się jednym, wiec dziwna ta walka między nim a Derekiem.

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

W każdym razie podejrzana, nie wiadomo o co chodzi.

W drugim sezonie jak podejrzewali, że Lydia to Kanima, chcieli ją zabić to znaczy Derek, Isaac, Boy i Erica.

ocenił(a) serial na 9
aneant89

Chyba, że Chris chce zabić Stilesa a Derek chce go jakoś uratować i o to się kłócą? Rzeczywiście Allison ostatnio zeszła na dalszy plan (poza tymi wiadomościami na jej telefonie) nie ma żadnych podejrzeń, to mógłby być ciekawy zwrot akcji. Jeśli to Ali zginie nie mam pojęcia jak Chris to przeżyje...stracił już całą pomyloną część rodziny, została tylko ona...bardzo lubię Chrisa i wolałabym żeby pozostał sobą a takie wydarzenie mogłoby bardzo wiele zmienić. Teoria bardzo ciekawa już nie moge wytrzymac do nastepnego odcinka :D

ocenił(a) serial na 6
Lady_Black06

coraz więcej niezłych teorii tu rozkminiacie, pierwszy raz z takim utęsknieniem czekam na kolejny odcinek wilczka, obym się doczekała :D

Liv_B

Dokładnie! Ta teoria jest bardzo dobra. To może być tak jak w 2 sezonie jak wszyscy myśleli ze to Lydia jest kanimą, a tu sie okazało, ze to Jackson, którego prawie nikt sie spodziewał. Jad na niego zadziałał, a na Lydie nie. Wydaje mi sie, że producenci teraz robią podobnie... Wszystko wskazuje na to, ze to Stiles jest nogitsune, a potem nagle zwrot akcji i wielkie zaskoczenie.
Juz sie nie mogę doczekać następnego odcinka c:

Liv_B

Allison nie jest nogitsune ONI ją zabiją i usłyszymy krzyk Lydii Allisooooon no tak wiem data

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones