PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 612
ocen
7,8 10 1 46612
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Czy ten serial spodoba sie dla trzydziestolatka czy raczej dla nastolatków ? :) Z bodajże MTV ogladalem kiedys MISFITS i było rewelacyjne.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
marekk871

Zależy kto co lubi oglądać, bo znam osoby, które są już dawno po trzydziestce a oglądają Teen Wolfa.

ocenił(a) serial na 7
marekk871

Niestety nie jest to poziom Misfits.

ocenił(a) serial na 6
Eriu

Misfits był fajny przez 3 pierwsze sezony. Po odejściach aktorów i zmianie obsady 4 sezon zaczął mnie nudzić w połowie, a kolejne już męczyły ale dobrnęłam do końca. Jeśli chodzi o Teen Wolfa to zaczęłam oglądać po zobaczeniu Dylana w Maze Runner. Byłam ciekawa jego gry aktorskiej i sięgnęłam po wilkołaki. Strzał w dziesiątkę. Połknęłam już 2 sezony, oglądam trzeci. Jeśli chodzi o wiek bliżej mi do 30-stki, ale jeśli ktoś znajduje w serialu coś co go porywa to dlaczego nie...

ocenił(a) serial na 9
marekk871

glownie dla nastolatkow ale jesli jestes starszy, a lubisz sci-fi to powinien przypasc do gustu i tobie ;)
jak dla mnie jest to serial dobry/bardzo dobry - nie tak dobry jak Heroes czy Agents of Shield ale lepszy niz takie the 100 i o wiele, wiele lepszy niz takie Vampire Diaries

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones