PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 612
ocen
7,8 10 1 46612
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Greenberg

ocenił(a) serial na 10

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda Greenberg, "ulubieniec" trenera?
Sceny z trenerem za każdym razem są śmieszne i bardzo często pada to nazwisko. Jednak nigdy
nie widać o kogo chodzi dokładnie :P

ocenił(a) serial na 10
oORyuzakiOo

to jest moje największe utrapienie... za każdym razem gdy mówi o nim mam nadzieje że w końcu go pokażą ale i tak nigdy tego nie robią

ocenił(a) serial na 9
oORyuzakiOo

To jest taki running gag tego serialu, nigdy go nie poznamy :P

RobertSolski

i pewnie imienia Stilesa też...

ocenił(a) serial na 9
radykalny

Stiles to po prostu Stiles ;)

RobertSolski

a szeryf Stilinski to po prostu szeryf Stilinski? :) absolutnie nie satysfakcjonuje mnie taka odpowiedz i jeśli serio nie ujawnią ich imion do końca serialu to będę zła :)

ocenił(a) serial na 10
radykalny

Bardzo podoba mi się twoja postawa! Ja odczuwam to tak samo ^^ No np.: ten Greenberg to nie daje mi spokoju xD Albo imię Stiles'a :D

ocenił(a) serial na 10
oORyuzakiOo

jeszcze tego Greenberga bym przeżyła ale imienia Stilesa na pewno nie ! ;)

ocenił(a) serial na 8
karo195

pewnie w ktorymś sezonie Stiles zginie i jego imie zobaczymy dopiero na nagrobku ;p

ocenił(a) serial na 10
Lyanna

oo nie nie nie nie nie i jeszcze raz nie jak tak ma sie to skończyć to ja wole nie wiedzieć :P

ocenił(a) serial na 10
Lyanna

NIE! Mój ukochany bohater! Wszystko tylko nie to! Nie chce nawet mysleć o tym!

ocenił(a) serial na 8
Lyanna

Patrzeć a tam... Maurycy Stiles
I wszytko jasne czemu uzywał ksywy od nazwiska;)

czaro2435

Maurycy wydaje się zbyt łatwy do wypowiedzenia, a przecież cały żart polega na tym, że choć ludzie w serialu znają jego imię, nikt za cholerę nie potrafi go wymówić. Więc nazywają go Stiles. Myślałam o kilku imionach, które dla Amerykanów mogłyby być trudniejsze w wymowie i w sumie moje typy to: Abundancjusz i Eksuperancjusz. :D

Greenberg to prawdziwa zagadka. Wyobrażam go sobie jako najgłupszego chłopca na świecie, z masą pryszczy na twarzy, z lekkim garbem i zezem, który nie dba o higienę. A zaraz potem zadaję sobie pytanie, czy taka specjalna osoba mogłaby uczyć się w normalnym liceum i grać w drużynie w sporcie kontaktowym i czar pryska. No ale cóż.

ocenił(a) serial na 10
revira

te imiona są śmieszne hahah za 1 razem sama miałam problem z wymówieniem

a co do Greenberga to nie mam pojęcia jak może wyglądać

ocenił(a) serial na 6
revira

Twoje propozycje odpadaja. Koncowke imienia Stilesa widac w s01e05. Cos jak " ...enim"

Dezzak

Nie bierz tego tak poważnie. To tylko żartobliwe rozważania. Poza tym, te imiona które podałam to bardziej przykład trudnych polskich imion, z którymi Amerykanie mogliby mieć problem :)

użytkownik usunięty
revira

Jak np. Przemysław, Hieronim lub Eustachy ;)

ocenił(a) serial na 9
revira

A nie było kiedyś powiedziane że Stiles nazywa sie Genim? :o

poncho003

Nie. Jeff kiedyś w jakimś wywiadzie powiedział nawet, że ta niby końcówka imienia była przypadkowa. Jedyne co do tej pory wiemy to iż matka Stilesa była polką i dała mu polskie imię, które jest bardzo trudne do wymówienia.

ocenił(a) serial na 9
radykalny

oo dzięki bardzo :)

ocenił(a) serial na 9
radykalny

A zapomnialem dodac, jego imię nie bylo od nazwiska rodowego jego matki?

poncho003

Tego już nie wiem niestety. Wszystko co znalazłam na ten temat to ta odpowiedź Jeffa - http://teenwolf.tumblr.com/post/56726001685/was-stiles-mom-polish-please-that-wo uld-be-amazing

użytkownik usunięty
Lyanna

Albo ktoś zabierze mu paszporcik czy jakiś inny dokument na którym będzie napisane (stawiam na podwędzenie przez Lydię lub Petera;p)

radykalny

Ale Stiles to jego imię. Nawet w jakiś dokumentach było widać.

rebelliousxx33

A w sumie pewnie to nie były jakieś dokumenty szkolne. Więc nie ważne :D

ocenił(a) serial na 10
radykalny

Nazywa się noach

ocenił(a) serial na 10
RobertSolski

On się nazywa Mieczysław stiliński

ocenił(a) serial na 10
radykalny

skoro Stiles jest synem SzeryfaStalińskiego więc nazywa się Stiles Staliński, a szeryf Staliński to poprostu Szeryf Staliński ;)

http://www.imdb.com/title/tt1567432/

ocenił(a) serial na 8
milagros2007

A własnie, a jak ma na imie ojciec Stilesa... chyba wiemy po kim Stiles odziedziczył "nieznajomosc imienia" przez widzów;/
Albo trener, jak sie nazywa trener... Cos mi sie wydaje ze bylo podane w odcinku Weaponized jak matka Lydii nie mogła go dobudzic, ale nie chce mi sie ogladac drugi raz;)

Ps. Trener w sumie to wiecie kogo mi przypomina z tą swoja fryzura...? Jezdzca bez głowy... tzn jak juz miał głowe;) czyli na samym koncu filmnu jak odzyskał swoja czache, jakis taki podobny:) Jezdziec bez glowy ale z głową;) Christopher Walken go chyba grał wtedy.

czaro2435

Trener ma na imię Bobby

użytkownik usunięty
czaro2435

Hahahaha rozwaliłaś mnie z Jeźdźcem! xD Ale fakt, fryz podobny ;p

ocenił(a) serial na 8

Przepraszam bardzo, powinno byc rozwaliłES;) Jestem facetem

użytkownik usunięty
czaro2435

A to przepraszam najmocniej :)

ocenił(a) serial na 8

Spoko;)

radykalny

Stiles ma na imię Mieczysław.

oORyuzakiOo

Zawsze się nad tym zastanawiałam i myślałam, że jestem jedyna, a tu proszę, jednak nie. :D

ocenił(a) serial na 8
oORyuzakiOo

a ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam i byłam pewna , że Stiles ma na imie Stiles, teraz bedzie mnie to trapiło :(

użytkownik usunięty
oORyuzakiOo

www . you tube . com/watch?v=G-ljUDzceZQ - :)

ocenił(a) serial na 10

Hahah...
Widziałam to ^^ Dobre, dobre :D

użytkownik usunięty
oORyuzakiOo

Trener - najlepszy smaczek serialu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones