PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 566
ocen
7,8 10 1 46566
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Czy tylko mnie tak bardzo podobała się ta scena?
Stiles odnajdujący D.H, Malia i jej zawahanie jakiej literki użyć przy nazwisku, no i wisienka na torcie, czyli Scott dopisujący AA :') Fajnie, że wciąż pamiętają o tych postaciach i tęsknią za Allison. Jeszcze te słowa Lydii, że Aliison wciąż z nimi jest. Można było się naprawdę wzruszyć i prawie nie zauważyć, że nie dane nam było zobaczyć inicjałów Stilesa! Jeff czuwa i chyba nigdy nie zdradzi jego prawdziwego imienia.

ocenił(a) serial na 6
radykalny

cholera, faktycznie nie było inicjałów Stilesa, jak mogłam to przeoczyć..xd Jeff chyba zabrnął z tym imieniem za daleko, 5 sezon robić szopkę z tego jak się Stiles nazywa to już zbrodnia :D
czy tylko ja odniosłam wrażenie, że Kira pasowała do sceny w biblio (jak nie do calego serialu) jak pięść do twarzy?

ocenił(a) serial na 8
radykalny

To było mega wzruszające! A co do inicjałów Allison- moze to mała podpowiedź, że ona wróci? W końcu było ''Ona chciałaby być teraz z nami'', ''Wciąż jest''. To daje do myślenia.

ocenił(a) serial na 6
breakeven

Nie sądzę żeby wróciła chyba, że postanowiłaby zmartwychwstać. Poza tym aktorka, która ja grała zrezygnowała z roli ponieważ nie chciała ciągle grać nastolatki więc wątpię żeby teraz nagle zmieniła zdanie i wróciła.

ocenił(a) serial na 8
no_reen

Wiem dlaczego Crystal odeszła ;) Ludzie zmieniają zdania. Zresztą gdzieś widziałam taki cytat (chyba na oficjalnym ig Teen Wolf) ''Nobody on Teen Wolf ever really dies...''. Więc kto wie? Może akurat w 6 sezonie znów powitamy Allison? Nigdy nie widzieliśmy jej zwłok, pogrzebu ani trumny...

ocenił(a) serial na 6
breakeven

No nie wiem, zobaczymy :)

breakeven

W Teen Wolfie nikt naprawdę nie umiera. Gorzej. Wszyscy ZNIKAJĄ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones