PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 566
ocen
7,8 10 1 46566
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Sezon 6

użytkownik usunięty

Najlepszym sezonem jak na razie był dla mnie sezon trzeci, jednak po obejrzeniu zwiastunu szóstego, uważam, że ostani może go pobić. Wzruszył mnie momnet, w którym ojciec stilesa o nim nie pamięta, ogólnie podoba mi się pomysł na ten sezon, mam nadzieję, że się nie zawiode

ocenił(a) serial na 9

Prawda, sezon 3 najlepszy a zwłaszcza 3B.
2 też był bardzo dobry jak również 1. 4 byłby świetny gdyby nie Malia a właściwie jej związek ze Stilesem, bo, moim zdaniem Malia bez Stilesa jest całkiem znośna a przynajmniej nie działała mi na nerwy w sezonie 5.
Myślę, że twórcy się naprawdę postarają z sezonem 6 a przynajmniej powinni się postarać no bo to w końcu ostatni sezon (chociaż niby Pamiętniki wampirów miały mieć tylko 7 sezonów a nadchodzi 8) i wypadałoby to zakończyć z klasą

użytkownik usunięty
Alexana

Na pewno będą się starać, czytałam, że mają zamiar zakończyć historie większości postaci na różne sposoby, więc ostanie odcinki na pewno będą bardzo ciekawe.

ocenił(a) serial na 8
Alexana

Zgadzam się z tobą w 100% odnośnie sezonu 3B i związek Stilesa i Malii.
Myśle że 100 odcinek powinien pobić wszystkie w końcu to już ostatni ;(
Bądźmy dobrej nadzieji

ocenił(a) serial na 8

A wiecie gdzie można oglądać odcinki 6. sezonu? Na kinomanie ani alltube, stronach na których zwykle oglądam bieżące seriale, nie ma ani odcinka :/

użytkownik usunięty
Sol89

Sezonu szóstego jeszcze nie ma ;)

ocenił(a) serial na 8

O, nie miał się zacząć jakoś w czerwcu?

użytkownik usunięty
Sol89

Miał, ale aktor grający stilesa miał wypadek i musieli zmienić trochę plany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones