PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 612
ocen
7,8 10 1 46612
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

naprawdę słaby pomysł, nudne odcinki, nie ma Stiles'a, zero chemii między Scottem a Malią no po prostu dramat. Jedyny plus to powroty aktorów z dawnych sezonów. Powinni to zakończyć na 6A :) jako wieloletni fan serii jestem zawiedziony.

powinni w ogóle nie robić 6a, bo sorry ale to było największe spier*olenie produkcji jakie mogło być, jak dla mnie 6b wcale nie taki zły choć jak zwykle wepchnęli na siłę parę wątków, żeby fani byli zadowoleni

użytkownik usunięty
weron_ikk45

tak ale nawet nie ma jakiegoś ciekawego arcywroga tylko banda wieśniaków jako zakończenie serialu no brawo

banda wieśniaków haha dobrze ujęte, wydaje mi się jednak, że powinni większy nacisk nałożyć na tego Anuk-ite i porządnie go wykreować tak, jak wykreowali Nogitsune, tymczasem oni wolą zająć się starym dziadem, który wraz z naiwną murzynką nastawiają całe Beacon Hills przeciwko nim

użytkownik usunięty
weron_ikk45

taaaaaaak, oczywiście zgaduję że Gerard wychuuuuuja murzynkę albo co lepsze ona jego :) niczym raczej już w tym jednym odcinku nie zaskoczą, szkoda.

w ogóle to kiedy on przestał pluć tym czarnym gównem, bo nie bardzo pamiętam? xD

użytkownik usunięty
weron_ikk45

też nie dupna z niego postać więc wgl mało zwracałem na niego uwagę :D

a tak wracając do 6b to moim zdaniem jest nieco lepszy od pierwszej części, ale po tym szajsie, który nam sprzedali w 6a spodziewałam się czegoś więcej zwłaszcza w tych ostatnich odcinkach, czterdzieści minut to zdecydowanie dla nich za mało, przez brak czasu pominęli kilka wątków, które warto byłoby pociągnąć chociaż przez jeden odcinek

ocenił(a) serial na 6

Powroty ta ? małe cameo Dereka i Stiles'a no i z Jacksona zrobili "pedzia" bo 2óch to za mało ehh niech się już to kończy bo po 4ech pierwszych sezonach nie da się tego oglądać już.
Ale dam rade...wytrzymam te pare odcinków

użytkownik usunięty
coolerss

tylko jeden został :D

coolerss

Tak to jest jak całe Hollybrud jest lewackie, aż dziwne że w serialu nie było transów ani żadnego gendera co jednego dnia jest kobietą, drugiego facetem, a trzeciego mikrofonem. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones