PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 599
ocen
7,8 10 1 46599
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Stiles

ocenił(a) serial na 8

Zdecydowanie mój ulubiony bohater:) Jak coś powie to pękam ze śmiechu.. nie koniecznie przez to co powiedział ale przez sposób w jaki to powiedział:) Nie mogę uwierzyć, że to jego pierwsza rola... genialny jest:)

aska1202

Podpisuje sie rekami i nogami ;) uwielbiam Go .... fakt, ze czasem robi miny i gestykuluje jakby mial jakies zaburzenia w rozwoju, ale to tylko dodaje mu uroku ;P

ocenił(a) serial na 5
sandra_crashdown

Trzeba przyznać, on akurat wypada tam bardzo naturalnie. Ten chłopak odrobinę podnosi poziom serialu pod zwględem aktorstwa. Ale widać, że on praktycznie dopiero zaczął się uczyć gry w filmach. Oby tak dalej... A być może będą jeszcze z niego ludzie :)

sandra_crashdown

Zgadzam się z Wami. Obok Dereka jest moją ulubioną postacią. Jak podobał Wam się dzisiejszy odcinek? Moim zdaniem był świetny.

ocenił(a) serial na 9
lily333

On jest nr 1 w tym filmie wolę go bardziej od głównego bohatera filmu...:D

nick6

Stiles jest świetny! teksty ma niesamowite. Rozbraja mnie za każdym razem. Scenki Stiles'a i Derek'a to perełki serialu :) tak jak Stiles'a i jego ojca LOL

użytkownik usunięty
zgadnij_kto

Czasem jak widzę sceny Stilesa i Dereka to wydaje mi się, że w niedalekiej przyszłości wywiąże się z tego romans, haha...

ocenił(a) serial na 10

Taaak czuć pomiędzy nimi chemię ;P hehe

ocenił(a) serial na 7
aska1202

Ja także uwielbiam Stilesa, świetnie gra, a jego postać jest "okropnie" zabawna:D

aska1202

też go uwielbiam... chyba najlepsza postać tego serialu ;) no i Derek xdd

brzydula003

Zgadzam sie :)

ocenił(a) serial na 10
aska1202

Macie racje, Stiles jest świetny. W końcu ma polskie nazwisko. Zauważyliście po odcinku z wywiadówką, jaki rozbawiony był nauczyciel na widok jego prawdziwego imienia? Ciekawe jakie ono jest? Pewnie Stanisław albo coś w tym stylu.
Moim kolejnym ulubionym bohaterem jest Derek, cudny jest. Mam nadzieję, że nie zginął. Inaczej poziom serialu spadnie o wiele.
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones