PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 566
ocen
7,8 10 1 46566
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jak w tytule? Będzie nowy sezon...

https://www.youtube.com/watch?v=zJrqLxyPOV4

Pomyślałbym, że to fake, bo te sceny były w sezonach poprzednich.. Jednak nazwa kanału jest ciekawa

użytkownik usunięty
waldek1987

To fake jakich nie mało... Już same użycie starych scen jest bardzo mocno podejrzane.
MTV ma tylko (z tego co wiem) jeden prawdziwie oficjalny kanał na YT. Ten z żółtym logiem i ponad dwoma milionami subskrybcji.
Z resztą TW ofialnie się skończyło i jeśli ekipa z Beacon Hills miała by powrócić to w zupełnej nowej produkcji a nie w kolejnym sezonie.

ocenił(a) serial na 6

Dzięki :)

waldek1987

Kilka miesięcy temu w sieci zaczęły pojawiać się plotki dotyczące stworzenia filmowej kontynuacji serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". Jak donosi portal PopBuzz, plotki te okazały się prawdą, a Paramount+ pracuje nad filmem z udziałem oryginalnej obsady i twórców! Premiera filmu została zaplanowana na 2022 rok.

waldek1987

Kilka miesięcy temu w sieci zaczęły pojawiać się plotki dotyczące stworzenia filmowej kontynuacji serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". Jak donosi portal PopBuzz, plotki te okazały się prawdą, a Paramount+ pracuje nad filmem z udziałem oryginalnej obsady i twórców! Premiera filmu została zaplanowana na 2022 rok.

waldek1987

Kilka miesięcy temu w sieci zaczęły pojawiać się plotki dotyczące stworzenia filmowej kontynuacji serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". Jak donosi portal PopBuzz, plotki te okazały się prawdą, a Paramount+ pracuje nad filmem z udziałem oryginalnej obsady i twórców! Premiera filmu została zaplanowana na 2022 rok.

waldek1987

Niby tak, jedna mimo tego że skończyłem ten serial już 2 tyg. Temu, to wciąż mi brakuje teen wolf'a

deimos_pl

Mi też brakuje oglądam 2 raz wszystkie 6 sezonów i czekam na kontynuację

Maximus_567765

Władek zrobione ale po 1 Jeff Davis (producent)
Tyler posey (scoot) powiedzieli w Internecie przepraszamy fanów teen wolfa ale nie będzie 7 sezonu

oluks_lazik

Racja ale 7 sezon wedlug mnie powinien powstac z tego względu ze jednak Monroe żyje dalej bo przeciez uciekla i nikt nie wie gdzie ona jest wiec jakby powróciła w nowym sezonie to przeciez bylby to pomysl na kontynuację

karbowaty

I jeszcze nie wiadomo co z issackiem i szkoła Dylana

Filmy_tv

Racja.

waldek1987

Dzień dobry witam. Zapraszam do odnowienia konwersacji wyszedł zwiastun dopiero co

ocenił(a) serial na 6
Hybryda_HQ

???? jakiś link? chociaż po tylu latach to nie możliwe

waldek1987

https://youtu.be/JPIxfZ20BSY

waldek1987

bedzie 7 sezon

ocenił(a) serial na 8
Hybryda_HQ

Co ?!

Wiktor20032005

https://youtu.be/JPIxfZ20BSY

ocenił(a) serial na 8
Hybryda_HQ

Przecież to fake...

Wiktor20032005

Proszę żeby to było wszystko prawda i ze będzie 7 sezon!

ocenił(a) serial na 8
Molly_12

Film to fake ale obecnie MTV prowadzi dyskusje na temat kolejnej produkcji teen wolf. MTV jednak chce raczej nowej obsady i nowej fabuły. Aktorzy z serialu jednak są gotowi na prace na planie.

waldek1987

Ja tez czekam na kolejne sezony ten serial jest jednym z najlepszych serialiiiiiii i serio chciałabym następne

ocenił(a) serial na 8
angelikakobus365

Oby powstał 7 sezon

Joachim_Jablonski

Dokładnie ten serial prze kozacki

balteq674

Aż się wzruszyłam bo kocham ten serial.... Będzie 7 sezon!!! Oficjalnie miesiąc temu MTV dał zwiastun zobaczcie koniecznie!!!

anonimmm_filmweb

Wpiszcie se w yt teen wolf season 7 mtv bo nie umiem linku dodać =(

anonimmm_filmweb

w tym zwiastunie są sceny z innego filmu w którym grał Tyler Posey , bo widziałam też zwiastun tego filmu . Więc to fake niestety .

elllllo123456

A jak się nazywa ten film?

ocenił(a) serial na 9
anonimmm_filmweb

chyba Alone (2020)

elllllo123456

Będzie kolejny sezon 7 w 2022 Tyler Posey (Scoot) dodał na ig swojego że to oficjalne

ocenił(a) serial na 10
anonimmm_filmweb

Daj link do zwiastunu

waldek1987

Będzie w tym roku !!!!

emily_grzesiak

te informacje są potwierdzone na 10000%?

Szopeen95

tak

igor_igor_3

To jak w końcu będzie ten nowy sezon czy nie??

szyna67

Będzie film pod koniec tego roku.

WybrednyCham

W takim razie po proszę link do tego bo ten cały alone 2020 to jest jakiś shit bo on tam nawet tym wilkołakiem całym nie jest tylko zwykłym człowiekiem. Pozdrawiam

Klesior

Tyle że pełen trailer wyszedł dwa miesiące temu na jakimś dużym pokazie. Jest takie coś jak YouTube, wpisz tam Teen Wolf mobile 2022 i będziesz miał. Pozdrawiam.

waldek1987

Kiedy jest premiera 7 sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones