PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 556
ocen
7,8 10 1 46556
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Cześć! Wiecie może, co to był za wywiad/ rozmowa, w której Dylan wyjaśnia, że Stiles nie uprawiał seksu z Malią w psychiatryku w trzecim sezonie? Byłabym wdzięczna za bezpośrednie linki. :)

ocenił(a) serial na 10
Seevis

Dołączam się ;)

ocenił(a) serial na 9
PaulaGlee25

To jest z konwencji z NY chyba . Poszukajcie filmików na YT

Seevis

https://www.youtube.com/watch?v=iBFPDfpeNDk proszę bardzo :)

radykalny

Dziękuję! :)

Seevis

Jeśli się mylę, to mnie oświećcie, bo do końca jestem pewna. Może to ja źle rozumiem wypowiedź z wywiadu.
Ale Dylan tam nie do końca mówi, że Stiles nie uprawiał seksu z Malią w tej scenie w psychiatryku :) Ja go tak rozumiem, że była w scenariuszu napisana ta scena w taki sposób że rzeczywiście bez domyślań byłoby pokazane się kochają, ale że wg niego to było bez sensu i nie współgrało z fabułą tego odcinka, żeby wsadzać taką scenę i poszedł do Jeffa i uzgodnił z nim że jeśli chce ich połączyć, to ok ale żeby skrócić scenę chociaż i dlatego pokazane jest tylko tyle, że daje do myślenia nam widzom (tak jak wiekszość mówi) "tak, zrobili to" ;D . Więc to zupełnie co innego powiedział. Ale moge się mylić :)

ocenił(a) serial na 8
Seevis

A w którym to było odcinku?

Herma35

Bodajże 3x20 ;)

ocenił(a) serial na 8
Seevis

Ale dla mnie wyglądało to dość jednoznacznie, że jednak stracił cnotę z Malią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones