PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 612
ocen
7,8 10 1 46612
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Moja koleżanka bardzo mi polecała ten serial, a ja uwielbiam Dylana więc postanowiłam obejrzeć parę odcinków. Włącznie z pilotem obejrzałam cztery odcinki, które po prostu nic, a nic mnie nie wciągnęły. Dużo osób mi mówiło, że z początku nie mogli się wczuć, ale sie rozkręciło później.

A ja chciałabym wiedzieć kiedy będzie to później. Od, których odcinków ten serial robi się taki wspaniały?

ocenił(a) serial na 8
MeGusta_AM

O które odcinki oglądałaś ?
Tylko wiesz , żeby ten serial cię wciągnął to musisz mniej więcej wiedzieć o co chodzi. W sumie on jest bardzo fajnie rozłożony ,ponieważ sezon 1 ( ja tak uważam ) to mieszanka komedi z akcją , drugi to już trche więcej akcji i thriller . W trzecim sezonie masz najlepszą akcje ( jeśli lubisz Dylana O'Briena to sezon 3b cię napewni zainteresuje ps . Spoko profilowe # TBS ) No czwarty to taki neutralny a w 5 to " mind-blowing" - w tym sezonie akcja jest na pierwszym miejscu. Ale wiesz jeśli oglądasz serial z uwagi na jednego aktora to wiesz - pamietaj musi cię wciągnąć fabuła a nie Dyl :)

ocenił(a) serial na 8
Victoria9_B

Nie oglądam tylko ze względu na Dylana. Jestem nałogową serialomaniaczką, a przyjaciółka poleciła mi Teen Wolfa. Ja pomyślałam w tedy "W sumie lubię Dylana i seriale więc czemu nie?". W tym momencie jestem na 9 odcinku i trochę więcej się dzieje, ale jednak nie mogę się wciągnąć jak w inne seriale. Może po prostu muszę dać temu Teen Wolfowi trochę czasu :/

ocenił(a) serial na 8
MeGusta_AM

hmm , nie umiem ci poradzić ... Może następny sezon cię wciągnie ... U mnie to odcinki leciały hurtowo :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones