PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 563
oceny
7,8 10 1 46563
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Zwiastun 5B

ocenił(a) serial na 10

Pojawił się zwiastun sezonu 5B. Jak widac, będzie się działo.

h t t p s:// t v l i n e .c o m/2015/10/09/teen-wolf-season-5b-trailer-scott-fights-stiles-argent-deucalion-vi deo/

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

Szeryf żyje, łiiiii!

ocenił(a) serial na 6
Dread_Nogitsune

no i Kira się pojawia :/ laska Liama (bo nie wiem jak się nazywa) też...

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

Powróci również Deucalion i Chris Argent.

wioletaHP

Właśnie widziałam i... mam mieszane odczucia. Po pierwsze: wraca Chris! Więc tak, jest tak bardzo szczęśliwa. Kira też wraca. Niby fajnie, bo jej historia zakończyła się w 5a bez sensu.
Ale reszta? Póki co nie mogę powiedzieć, żebym wyczekiwała z niecierpliwością połączenia sił Scotta z Theo (?) oraz dalszego psucia pięknych relacji Scotta i Stilesa. I czy to Deucalion i Kali? Jak wiele postaci chcą wcisnąć w 10 odcinków?

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

+ Parę spoilerów, w sumie ładne uzupełnienie zwiastunu

-Najważniejszą informacją jaką podano na początku rozpoczęcia panela jest zmiana dnia emisji serialu, niestety nie będzie już "Moondays", gdyż serial od odcinka 5x11 będzie emitowany we wtorkowe wieczory. Tyler Posey zasugerował, że najlepszą nazwą dla nowego dnia będzie po prostu "Teen Wolf Tuesdays". Określono także datę powrotu serialu - już 5 stycznia zobaczymy kolejne odcinki.REZERWUJCIE W KALENDARZACH OBOWIĄZKOWO Emotikon smile
-Zapowiedziano powrót Deucaliona (w tej roli Gideon Emery) - co można było zobaczyć już w trailerze.
-Zobaczymy także Argenta (w tej roli JR Bourne), którego rozbrat z serialem trwał krócej niż zakładali producenci.
-W sezonie 5B pojawią się duchy Oni, z jednym z nich będzie walczyć Kira, którą ogółem czekają ciężkie czasy i walka z ludźmi pustyni, przypominającymi odrobinę Berserkerów.
-Liam i Hayden nie rozstaną się tak łatwo. Ich wspólne, romantyczne sceny dalej będziemy podziwiać na ekranach.
-Dojdzie do bójki między Scottem, a Stilesem! ( Niestety:c )
- Scott ma być mocnym i silnym alfą w tym sezonie.
- Theo wraz z upływem sezonu 5B będzie zbliżał się do swoich zamierzonych celów, jego relacje ze Scottem jeszcze mogą się pogorszyć.
- Obecnie trwa kręcenie podwójnego odcinka, w którym stado będzie uwalniać Lydię z Eichen House.
- Scott będzie potrzebował czasu, aby wybaczyć Liamowi fakt, że ten próbował go zabić.

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

Dereka nie bedzie :( ?

ocenił(a) serial na 10
nea_filmweb

Podobno wszystko zależy od Tylera Hoechlina, a więc sądzę że Dereka nie będzie. Aktor powiedział, że woli zostawic miejsce dla Liama i Scotta, który to przejął jego rolę mentora. JAk dla mnie po prostu nudziła go już gra w serialu :>

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

To po co było officjalne potwierdzenie z początku w wypowiedziach że Derek bedzie grał pobocznie ;/ nie bedzie wymieniony w czołówce ale ma sie pojawiać od czasu do czasu , co potem było bardzo głośno od fanów że chcą go w czołówce ! :( a teraz .... wcale go ma nie być

ocenił(a) serial na 10
nea_filmweb

Jeff Davis dał wolną furtkę aktorowi, myślał, że co jakiś czas będzie wracał na plan i nakręci kilka scen. Aktor jednak nie wyraża zbytnich chęci do powrotu. Jeśli zechce i Davis dalej będzie chętny by mu napisac jakiś wątek, to znów zobaczymy Dereka.
Ja osobiście strasznie tęsknię za Isaaciem :(

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

ahaaa :( thx , no to pozostaje nam czekam ;/

ocenił(a) serial na 7
wioletaHP

spoilery
sytuacja ze Stilsem ma się rozwiązać na początku sezonu 5b, generalnie pierwsze 5-6 odcinków ma pokazać jak Scott odzyskuje paczkę
Tyler Posey about Scott "After getting his best friend back, he’ll work on getting the rest of the group together. Still, it’ll take time for the alpha to make things right with everyone in “Teen Wolf” Season 5B. “The beginning — first four, five episodes — is rebuilding the pack,” Davis said. “One episode is all about getting Kira [Arden Cho] back. One episode is all about getting Malia [Shelley Hennig] back. And one episode is all about, two episodes, actually, are about rescuing Lydia [Holland Roden] from Eichen House."

użytkownik usunięty
wioletaHP

+ jeden odcinek (5x15 jesli dobrze pamiętam) będzie w całości poświęcony Kirze. Zobaczymy w nim równiez jej matkę.

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

Czytałam gdzieś ,że Stiles pojawi się jego mroczny wątek .Właściwie wciąż nie zostało wyjaśnione to ugryzienia na jego ramieniu przez chimer .To chyba był Wendigo .W Charmed wył wątek z tym stworzeniem i wystarczyło zadrapanie .Na początku nic nie działo .Rana się nie goiła i swędziała .Zachowanie Stilsa jest podobne wiec może stanie się Wendigo.A żeby przestać nim byś trzeba było zabić osobę ,która zaatakowała go .Trzeba to zrobić w czasie pełni .A tak to raczej nie ma nic zaskakującego w nowym zwiastunie .Choć ciągle ciekawi mnie wątek z imieniem Stiles i z jego matką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones