PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 563
oceny
7,8 10 1 46563
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

gdzie są najlepsi???

ocenił(a) serial na 10

oceniam ten film na 8 bo nie rozumiem pewnej denerwującej i tajemniczej rzeczy, a mianowicie gdzie się podziały niektóre postacie? gdzie jest Derek (który podobno wróci dopiero w ostatnim odcinku)? gdzie Isac? czemu nie ma już Jacksona? dlaczego od każdego kolejnego sezonu tak nagle usuwają najlepsze postacie? uwielbiałam Isaca i Dereka, a i Jackson był ok. Nie rozumiem tego i liczę, że może ktoś mi to wytłumaczy?

użytkownik usunięty
h_sa_filmweb

W serialu to jest tak, ze postacie nagle się wyprowadzają, wyjeżdżają na ważną misję itp., ale usuwanie co ważniejszych postaci ma często związek z tym że aktor chcę po prostu odejść bo ma lepszą propozycję, albo męczy go granie na danym planie itp. No i w takim przypadku dla postaci tworzy się jakiś absurdalny powód dla którego już nie może wystąpić albo się ją uśmierca.
Bo wydaje mi si, że scenarzyści zawsze mają kilka pomysłów jak poprowadzić wątki z daną postacią, ale niestety świat showbiznesu nie jest taki kolorowy.

ocenił(a) serial na 10

dziękuje za wyjaśnienie, szkoda że już ich nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones