PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=380233}
8,1 2 397
ocen
8,1 10 1 2397
Tengen Toppa Gurren Lagann
powrót do forum serialu Tengen Toppa Gurren-Lagann

Świetne anime

ocenił(a) serial na 9

To chyba pierwsze anime od czasów dragon balla, które naprawdę mnie wciągnęło. Polecam wszystkim, nie tylko wielbicielom anime, bo sam nim nie jestem :)

ocenił(a) serial na 6
summoner

Widocznie poprostu lubisz nie tyle anime co shoneny :)spróbuj w przyszłości one piece, ten sam styl (shonen)- a moim skromnym zdaniem klimat fajniejszy od dragon balla choc najfajnieszy shounen to jednak jest lagann :)

ocenił(a) serial na 8
Subterranean

Zakładam, że gdyby kolega summoner oglądał więcej anime poza shonenami to szybko dał by sobie z nimi spokój. ;p
Oczywiście nie mówię tu o Tengenie - na MAL'u nie ma nawet wpisanego "shonen". Wg mnie również nie jest on shonenem, a przynajmniej nie typowym.

ZupkaChinska

Zgadzam się, Gurren Lagann to rewelacyjne anime. Na razie jestem na 7 odcinku, jestem ciekaw moich wrażeń po całości - bo już teraz zżyłem się z bohaterami. Dragon Balla kocham i czuję do niego przeogromny sentyment, ale wydaje mi się, że to anime może znaleźć się zaraz za plecami przygód Son Goku. Szkoda, że jest tylko te 20-kilka odcinków. Fanom japońskich kreskówek polecam Shin-Chana, jakby jeszcze ktoś nie znał. W internecie można znaleźć wszystkie polskie odcinki, a jak ktoś potrafi angielski to istnieje również fajna edycja amerykańska. Kiedyś też lubiłem Rycerzy Zodiaku, ale nie wiem czy jest to gdzieś on-line.

ocenił(a) serial na 7
rafiraf2

7? To niedługo zmienisz zdanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones