PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=380233}
8,1 2 395
ocen
8,1 10 1 2395
Tengen Toppa Gurren Lagann
powrót do forum serialu Tengen Toppa Gurren-Lagann

Yo! Ja, ogromny fan Dragon Balla, czujący wręcz nieskończony sentyment do Son Goku. Ja, który obejrzał wszystkie odcinki wszystkich serii, przeczytał wszystkie tomy mangi, zaliczył w 100% gry. Ja, który zawsze kochał Dragon Balla, Dragon Balla, który towarzyszył mu większość życia.

Ja uważam, że Tengen Toppa Gurren-Lagann to NIESAMOWITE, cudowne ARCYDZIEŁO, którego wspaniałość przewyższa nawet najlepsze anime wszech czasów, cud Akira Toriyamy, Dragon Balla!!!

No właśnie, już nie najlepsze. Teraz to opowieść o Simonie, Kaminie, Yoko i reszcie genialnej brygady Dai-Gurren jest królem, liderem, NAJWYBITNIEJSZYM ANIME KIEDYKOLWIEK STWORZONYM PRZEZ KOGOKOLWIEK!!!

Aż mi się serce kraja, że to tylko 27 odcinków!

Pozdrawiam wszystkich fanów Gurren Lagann. Kocham was! :)

ocenił(a) serial na 6
rafiraf2

"NAJWYBITNIEJSZYM ANIME KIEDYKOLWIEK STWORZONYM PRZEZ KOGOKOLWIEK!!!"
Trochę kolego przesadzasz, ale masz rację. Te anime jest nastawione na jak największą epickość z rodem z DB:D

ocenił(a) serial na 10
rafiraf2

czemu Tengen Toppa Gurren-Lagann nie ma tyle odcinków co bleach

maksiurek

nie każde anime musi mieć 300 odcinków tylko tasiemce tyle mają, taki angel beats! ma 13 odcinków a jest świetne, hagane no(fma) ma 64 odcinki będąc prawdopodobnie najlepszym anime jakie widziałem, suzumiya ma 28 odcinków mając własną religie

rafiraf2

Teraz obejrzyj One Piece, a potem kopiuj wklej post ze zmienionymi tytułami. Nie musisz dziękować. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones