PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=380233}
8,1 2 395
ocen
8,1 10 1 2395
Tengen Toppa Gurren Lagann
powrót do forum serialu Tengen Toppa Gurren-Lagann

ktos moze opowiedziec?

użytkownik usunięty

obejrzalem z 5 odcinkow pare mieisiecy temu, ( ostatni to bylo jak byli juz na powierzchni, polaczyli sie, i ostatnia walka to byla z jakimis 12 innymi malymi polaczanymi robotami), i jakos mnie nie wciagnela seria, ten facet z fioletowymi brwiamy/powiakami mnie iryotwal z wygladu, jakos historia/zachowanie dzieciaka nie odbiegalo od normy, i tego goscia w okularach co nic nie wie, ale sie pali do walki i na stereotypowych ( nic wymyslnego, typowe gadanie) tekstach leci do walki, i moje pytanie tu, moze ktos mi opowiedziec jak ta seria dalej szla? bo widzialem zakonczenie jak stworzyli jakiegos robota wielkosci 200 las swietlnych czy ile ( WTF:O??!?), seria ma duzo dobrych opinii, ale jakos mnie nie pali do obejrzenia jej.. jednak! ciekawosc mnie zzera, oni zaczeli sie laczyc w coraz to wieksze roboty? czy jak

ocenił(a) serial na 10

tego się nie da opisać - to po prostu trzeba obejrzeć :)

Te stereotypowe teksty zapalające do walki są całą magią Gurren Lagann - trzeba się po prostu przekonać do tego klimatu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones