PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 275
ocen
8,0 10 1 168275
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Jak do tej pory sezon oglądałam z niechęcią , ale ten odcinek zdecydowanie mi się spodobał i wręcz się prosi o posta. Pomijając tkliwo-zbędny wątek z Penny i jej żalami, odcinek naprawdę dało się oglądać! Zupełne zaskoczenie po ostatnich sezonach i wielu mocnych niewypałach...

ballade

Dla ludzi siedzacych w temacie bitcoina, końcówka troche rozczarowala. Portfel z bitcoinami zajmuje kilka kB, Sheldon jest takim niby tech-guy'em a nie zrobił kopii? :D

ocenił(a) serial na 9
Hoptaj

Ja w zasadzie widzę to ciut inaczej ale niestety dlatego, że oglądam ten serial przez filtr "realizm".

ArchieIl

chodzi o to ze jak ktos nie slyszal wczeniej o bitcoinie to pomysli ze to bezsensu - ze jak zgubi pendrive lub dysk to przepada mu

ocenił(a) serial na 9
Hoptaj

A nie przepada mu jeśli zgubi?

Ja zgubiłem dziadka bitcoina i mi 100 dolców przepadło.

Mówi się trudno. Mogę teraz co najwyżej chcieć tantiema za testowanie usługi ;-).

ArchieIl

no jak zrobi sie jedną kopie to tak, ale co za problem zrobic 10 kopii, wyslac do chmury/dysk sieciowy/emaila

portfel i tak chroniony jest hasłem ktore i tak ciezko złamać (edit// poprawka, przy 8 losowych znakach haslo daloby sie zmałać - trwaloby to kilka lat pewnie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones